Towering جزایر سنگ آهک، انبوه جنگل و دست نخورده، به دنبال سواحل از چانگ Na خلیج هستند کاملا خیره کننده، با بسیاری از اضافی کمی امتیاز از علاقه امتداد راه، مانند Suwankuha معبد غار میمون، که عظیم طلایی بودا مجسمه نشسته در میان بسیاری از دوستانه میمون.

.> گران تر، اما بسیار بهتر است; آن به شما بیشتر تجربه روز سفر به من بدهید. جزیره شانه خروس یا جزیره زمرد قلب آسیا منطقه میانمار اما سفر از پوکت - تایلند شروع می شود. ادامه مطلب... هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. ص جزیره محل است که به دو بخش - فی غیر روحانی & Phi Don جدا شده است. شهر پوکت ارائه می دهد نگاه اجمالی منحصر به فرد به سنت های تایلندی و راه محلی زندگی شهری، از جمله ساختمان های پرنعمت بازارهای قدیمی و با شکوه قصرها هنوز در استفاده منظم.  برای آژانس های مسافرتی ما استفاده می شود. هر چه ممکن است تعطیلات رویایی، ما آن را واقعیت می تواند.

گروه Keemala روز بعد با بازرسی های سایت در Amanpuri (با صبحانه سالم فوق العاده نیت لیندر پل گرم) Trisara دیدنی و جذاب، بسیار منحصر به فرد Keemala که در آن ما لذت می برد ناهار زیبا با GM کونور OLeary مربا بسته بندی است و به زودی beopened چوب بلسان بنفش در Patong Kathu نمایشگاه تنوع فوق العاده اقامت در این دروغ بیشتر بیرونی و مناطق نیست پس شناخته پوکت. در نهایت به پوکت Paresa چک کردن، عمومی مدیر داوید Koegelenberg ما را به پوشیدن چیزی راحت و در 6 آماده شود گفت تیز آن شب. همانطور که ما تجربه Paresas رمانتیک ساحل BBQ ما تعجب خیره کننده تحت درمان قرار گرفتند. بیش از 300 شمع روشن و گذاشته کنار ساحل برای ایجاد محیط و ما خودمان نوازنده زیبایی لباس بازی گاملان٬، اجرایی میچلین ستاره سرآشپز Jordi Claverol و کارکنان خود را پخت و پز و masseuse ارائه ماساژ در بین ما دوره های barbeque لذت بخش بود. تجربه چه کاملا شگفت انگیز است که بود! شاید آن است دیدنی اقیانوس 360 درجه مشاهده ویلا زرق و برق دار, استخر خصوصی افسانه است که مهمانان را به خود جذب می. اما ما حکم می گوید که بازگشت به این ویژگی به طور منظم مهمان چون مهمان نوازی تایلندی، پر شور و معصوم توجه به جزئیات است که گرمترین احساسات را در قلب خود احساس می کنند. خوش شانس آخرین روز سفر ماهیگیری (همچنین بخشی از فعالیت های تفریحی Paresa بالا 10) در یک قایق بادبانی شیک بود. Sipping رز و شاهد زیبایی Phang آنگا قبل از گرفتن یک کلاس پخت و پز را در رفت و آمد مکرر گرد کردن یکی دیگر از روز های زیبا.

Http://australia.etbtravelnews.com/308704/island-escapes-and-tourism-authority-of-thailands-luxury-famil/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

جزئیات وب سایت ما به شما می دهد اطلاعات به روز و دقیق در تمام فعالیت های سفرهای نشان و تور. جزایر سنگ آهک قوی جنگل های انبوه و دست نخورده، به دنبال سواحل خلیج سدیم چانگ کاملا خیره کننده، با بسیاری از اضافی امتیاز کم مورد علاقه در طول مسیر مانند Suwankuha معبد غار میمون، که در آن مجسمه عظیم بودا طلایی را در میان بسیاری از میمون های دوستانه نشسته است. تاتی قفقاز مجوز 34 / 00136 ما از سال 1997 در مکان های مختلف ما در جزیره پوکت خدمت به مشتریان شده است. این سفر فقط برای کسانی که عشق برای دیدن هنر بودایی بودایی فرهنگی و راه دین بودایی است... شروع زود هنگام لذت بردن از جزایر فی "Early Bird X-بزرگ" تور ترجیح می دهند? بررسی 4 هفته پیش از طریق تلفن همراه PhuketToursDirect مالک در پوکت تور مستقیم - تورهای روز به بررسی این عزیز، ما را به عنوان عامل تور تور هر کجا که شما انتخاب می کنید برای خرید تور چرا تور دقیقا همان خواهد بود کار واکنش نشان دادند. کتاب خط با بهترین نرخ و دریافت تاییدیه فورا. شهر پوکت ارائه می دهد نگاه اجمالی منحصر به فرد به سنت های تایلندی و راه محلی زندگی شهری، از جمله ساختمان های پرنعمت بازارهای قدیمی و با شکوه قصرها هنوز در استفاده منظم.