Javax.net.ssl.sslhandshakeexception: Sun.security.validator.validatorexception: Pkix Path Building Failed: Sun.security.provider.certpath.suncertpathbuilderexception: Unable To Find Valid Certification Path To Requested Targetjavax.net.ssl.sslhandshakeexception: Sun.security.validator.validatorexception: Pkix Path Building Failed: Sun.security.provider.certpath.suncertpathbuilderexception: Unable To Find Valid Certification Path To Requested Targetتور 700 بات (حدود 20 دلار)، از جمله کاپیتان ناهار و لوله دنده است.

این شامل چنین مکان قابل توجه به عنوان خلیج مایا فیلم ساحل, و همچنین وایکینگ غار و میمون ساحل مشهور ساخته شده است. نیکل مائو کخ زیبا برای خط ساحلی فوق العاده آن شناخته شده است اما داخل آن نسبتا ناشناخته است. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. چند نقاط بسیار محبوب برای دیدار powdering بانک شن و ماسه سفید در کخ شیر خیره کننده پاراگراف خلیج لنگ در راه آهن شبه جزیره، قطعه اخریک اهنگ جزیره و جزیره مرغ برای آفتاب گرفتن، شنا و غواصی است. ایستگاه رنجر – ناهار ناهار پیک نیک در ساحل خدمت است. ادامه مطلب... اینجا شما می توانید بیش از برخی از متنوع ترین صخره های مرجانی در جهان زندگی دریایی و تمام دونقطه رنگین کمان سر خوردن. سبک بوفه ناهار را زیر سایه جنگل باران برگزار می شود. ادامه مطلب...

گزینه های زیادی وجود دارد بنابراین شما یک فرصت برای پیدا کردن یک معامله و یا چانه زدن. من به پایان رسید تا رزرو تور جزیره هشت ساعت در قایق سنتی طولانی. آن که به معنای کمتر گردشگران در قایق من ارزانتر از تور قایق سرعت و کمتر مردمی است! من تو را دیدم ده ها تن از قایق سرعت uncomfortably شلوغ عنوان نسبت به فی فی Leh. من خدا را شکر قایق من تا به حال فقط تعداد انگشت شماری از peopleonboard. من تور شامل چند لکه های لوله منظره اطراف جزایر سفر 2 ساعته به مایا خلیج و فرصتی برای شنا با پلانکتون bioluminescent پس از تاریک. تور 700 بات (حدود 20 دلار)، از جمله یک دنده کاپیتان ناهار و لوله است. و اگر چه من نسبتا برخی من کاپیتان بود مست 100 ٪ 100 ٪ از آن زمان، من هنوز هم او را نوک بزرگ. او شاد بود و مایل اضافی برای اطمینان از ما هم خوب بود. 2). هنگامی که برای بازدید از بسیاری از قایق تور مایا خلیج اطراف ظهر شده اما این اشتباه است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://tinyhousegiantjourney.com/2016/11/30/maya-bay/

Tthexes هزینه نشده برای مطالب می پردازد. جیمز باند جزیره با قایق های Longtail با قایق رانی یک تور اطراف خلیج سدیم چانگ در یک قایق های سنتی تایلندی دم دراز. سریع و راحت, سفر کوتاه در دیدگاه های دیدنی از دریای آندامان با مکمل خوراکی و تنقلات قبل از رسیدن به ترمینال کشتی برای شروع ماجراجویی فی گرفتن لذت می برد می شود می تواند. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. مایا جزیره جای جالب جدیدترین گردشگری پوکت است. در ساحل خصوصی تنظیم به شما زمان بیشتری را صرف است. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. لذت بردن از کی جزایر "خاموش توریستی آهنگ" تور کردن مسیر گردشگری – رقص کخ کی جزیره شامل بازدید از بهترین سواحل شمال از لا خان در haem پارک ملی پسر. شنا، خواندن کتاب در سایه و یک نوشابه خنک و یا لوله تنفس. شما می خواهم به کتاب خط?