مشاورین Llb مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است.

بخش اول با مضمون "صخره منطقه" شامل مرجانی است. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. پاتایا است آرامش بخش محیط گرمسیری مترادف با هر عنصر برای تعطیلات به یاد ماندنی است. پاتایا شب زندگی واقعا محبوب خود خیابان راه رفتن پاتایا است که احتمالا هیجان انگیز ترین خیابان جهان را ببرید اگر مانند است. راهنمای خود را نیز به ترتیب سفر روز به نزدیک جزیره گروه اگر سواحل جمتین و پاتایا در سواحل را تیز کردن اشتها برای خورشید بوسید سواحل است. مرکز سفر با تور پاتایا یا بانکوک تور با توجه به علاقه و مورد نیاز توجه. بازدید کنندگان چنین بی دقتی شناخته شده است به دخمه قدیمی و beDome جزء دائمى ریپلی خالی از سکنه ماجراجویی ناپدید می شوند! یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.com و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. تماشای برنامه های مربوط به مربیان با ببر و تمساح.

با بالا محل فقط چند صد متر از جاده سوم حدود 2 کیلومتر از پاتایا Klang و آسان به وسایل نقلیه بزرگ به عنوان تور اتوبوس شروع می شود. ایده این است که تغییر این نوبت خانه خالی دو فروشگاه را به 16 اتاق مهمانخانه یا خانه مسکونی، شمارش 2 واحد در هر فروشگاه در هر طبقه. تنظیم ساختمان برای انجام در قیمت بسیار پایین است. کنار ساختمان قطعه زمین کوچک است که در قیمت فروش وجود دارد و می تواند تبدیل به یک استخر کوچک با دیوار برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی برای ساکنان و باغ اطراف است. دگرگونی کل در حداکثر 5 متر THB تخمین زده می شود. فروش قیمت برای این خانه دو مغازه خالی با زمین THB تنها 10,800.00. در صورتی که شما در همان سیستم واحد خیلی بیشتر علاقه مند وجود دارد گزینه ای را برای فروش هر واحد بغلی برای 6.800.000.00 THB برای هر خانه فروشگاه تک همه از صاحبان متفاوت اما ممکن است برای خرید. هر خانه فروشگاه تک پس از تغییر خوب برای 8 اتاق اضافی است. شما می توانید انجام این سیستم تا 100 اتاق به همراه.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://bangkok.craigslist.co.th/apa/5883252389.html

مرکزی پاتایا کلان – نه خصوصی مرده پاتایا، اما بخش مجاور به وسط ساحل پاتایا و درون مرزی گسترش هر دو شمال و جنوب جاده پاتایا مرکزی پاتایا. برای لذت بردن شما وحشت زده اساتید چیز عجیب و غریب, موزه ریپلی داستان خالی از سکنه این همکاران و استقرار آنها زنده اند. اقدام به auk سام خان ساکنان توسط نمرات وحشی میمون به نام میمون و صخره. این ساختار رها شده پس زمینه برای یکی از اسرار scariest عصر با ناپدید شدن خباثت و بازديد دوره ای از طرف دیگر است. طبیعت ملایم Thais غیر قابل انکار است. صبح در زیبا صرف Cong mooch گرمسیری باغ که در آن شما می توانید قدم زدن میان اسراف رنگارنگ از گل های عجیب و غریب، لذت بردن از نمایش سنتی تایلندی فرهنگ و رقص، و اجازه دهید خود را راهنمای محلی نشان می دهد شما را به نمونه در رستوران محلی غذای تایلندی. پاتایا nestled در امتداد خلیج زیبا در ساحل شرقی خلیج تایلند حدود 105 کیلومتر جنوب شرق بانکوک. پاتایا ممکن است idyllic اما قطعا آن را با طیف گسترده ای از فعالیت های مسکن و سالن های شب زندگی باعث می شود. پاتایا است رفت و آمد مکرر ساحل برتر آسیا و با تجدید نظر برابر caters به خانواده زوج و تک بازدید کنندگان. فصل بالا خرما از هتل به هتل متفاوت است، اما به طور معمول قیمت قابل ملاحظه ای طی سال جدید کریسمس که منظمی با فصل بهترین آب و هوا رفتن و پایین تر بین مه-اکتبر.