آشپز Laurents مورد علاقه ساحلی تایلند تعطیلات مقصد Krabi ترکیب این کیک های لذیذ طعم بهترین بهشت گرمسیری با الهام از Krabi.

مارینا Fi مونیکا، بهشت windsurfers Pozzallo، 30 کیلومتری Sampieri Ragusa نزدیک به Scicli و مونیکا ساحل D'Orlando در ساحل از Messina Messina Capo صخره Gregorio سنت با نمای جزایر Aeolian و Tindari مشخص می شود. همانطور که شما راه رفتن در امتداد فرایند از طریق راهرو شیشه ای پیوسته در حال مشاهده بوی جوهر مجزا است. به سفر برنامه ریزی شده هست و کاملا سازمان یافته ساخت برای خودتان و یا برای کل گروه، گروه مسافرت حرفه ای و هر جایی که جاده شما منجر، لذت بردن از سفر خود را. پول خرید که ندارد spendable، خارج شده که? دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. در ایتالیا بهترین منطقه است سیسیل اینجا دمای دریا به شنا همه سال. پس از آن، همه شما واقعا نیاز به انجام است آنها را به درستی ذخیره و گاهی اوقات آنها را تمیز که چیزی است که شما می توانید با یک برس نرم و صابون ملایم و آب است. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است.

کیک Krabi & عجیب و غریب در Anantara سیام بانکوک هتل ایمیل ما مفتخر به ارائه ما آخرین نوآورانه کیک، Krabi و عجیب و غریب، منحصرا ساخته شده توسط ما Duffaut لوران آشپز شیرینی و الهام گرفته از طعم های پر جنب و جوش گرمسیری از جنوب شرق آسیا هستند. کیک لذیذ به در قهوه مکا & کلوچه Anantara سیام هتل بانکوک خرید در دسترس هستند. Krabi الهام گرفته شده توسط سرآشپز Laurents ساحلی تایلندی مورد علاقه مقصد تعطیلات Krabi, این کیک های لذیذ طعم بهترین بهشت گرمسیری ترکیبی. موس خامه نارگیل شامل، هنوز با مزه طراوت آهک ژله قرار داده شده بالای پایه اسفنج نرم نارگیل و ظرافت با شکلات سفید لعاب. شروع قیمت از THB 110 + برای کیک های کوچک Krabi و THB 800 + برای یک پوند کیک بزرگ (قیمت است به 7% مالیات های دولتی). کیک های عجیب و غریب عجیب و غریب بهترین طعم شیرین و اسیدی از میوه های مورد علاقه Laurents آشپز شامل; گل ساعتی زبانه دار و انفجار تازه از تمشک. این کیک خیره کننده بر اسفنج معطر بادام بیسکویت با موس گل ساعتی ظریف پوره تمشک زرق و برق دار و لعاب میوه شور صاف زیبایی ساخته شده است. شروع قیمت از THB 110 + برای کیک های کوچک عجیب و غریب و THB 600 + برای کیک بزرگ (قیمت است به 7% مالیات های دولتی). هر دو کیک هدیه ایده آل برای عزیزان خود را به لذت بردن از خود، و یا علاوه بر شسته و رفته به مهمانی می سازد.

Http://www.eglobaltravelmedia.com.au/new-krabi-exotic-cake-at-anantara-siam-bangkok-hotel/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

چتر بازی معنا بزرگ در خانه یا وسیله نقلیه تفریحی و آنها خواهید بود در تریلر خود نیز هست. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. ژوئیه و اوت شلوغ هستند و سواحل کمتر قابل دسترسی با ماشین و دشوار است برای پیدا کردن پارکینگ. اگر آنها به راحتی در دسترس نیست، شما باید قادر به سفارش آنها و بسته به خدمات آنها را نیز نصب کنید. این روستا با سواحل سمور در برای است حدود 1,5 کیلومتری. با چادر تا شما بسیار کولر اردوگاه-به طور کلی ایجاد سایت کنید. وجود یکشنبه بیشترین ساحل پیش نمی هزینه، اما برای کسانی که آن را پیش نمایش قیمت 10 برای ورودی و کابین باقی نیست. قبل از شروع وسیله نقلیه خود را ضربه محکم و ناگهانی چتر پایین یا زمانی که شما سر پایین جاده تا آنها را باز نکنید در غیر این صورت به آنها امن.