هتل Krabi Krabi راهنمای نقشه Krabi پاتایا พัทยา است 147 اورژانس جنوب شرقی بانکوک و چهره خلیج تایلند.

تایلندی آشپز مجرب و منوی گسترده هستند. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. مک: صفری. این لینک برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید. حدود 45 تا 60 دقیقه رانندگی از پایین شهر بانکوک بسته به ترافیک است. گنجینه های آرام جمع میان هیاهو بانکوک در انتظار کشف. در حالی که مناطق جنوب را به استفاده از آنها عرضه فراوان نارگیل و کلید خاموش کردن ادویه های کاری mouthwatering نارگیل کرم قرمز طلا و سبز شمال نسبت به سبک چینی بیشتر از پخت و پز، leans! سلام آنها را می توان با 2 درایو ساعت از بانکوک, و یا با اتوبوس مطبوع یا راه آهن رسید.

بیشتر مردم اعتراض Airbnb خارج از شهرداری نیویورک در نوامبر سال 2016. Airbnb در سان فرانسیسکو در سال 2007 به عنوان سه رو با چند اطاق زیر شیروانی خالی و تشک هوا سعی کنید با هم اجاره خراش آغاز شد. مثل هر داستان خوبی منشاء Airbnbs آمد به خارجی به چیزی دادن کسب و کار خود: کمک به افراد کم درآمد های اضافی و ارائه گزینه های بیشتر خوابیدن برای گردشگران. که میلیون ها نفر بودند از دست دادن شغل خانه و پس انداز عمر به رکود اقتصادی آن مفهوم قوی آن زمان، بود. Airbnb و دیگری راه اندازی جوان Uber، زمانی که کشور مورد نیاز آن از رویای آمریکایی reimagining اکثر وعده. برای تقریبا یک دهه Airbnb با دقت توسط این پیام در حالی که بلوغ از راه اندازی تکه تکه به شرکت فناوری خصوصی با ارزش ترین چهارم جهان گیر است. روی کاغذ، Airbnb است به ارزش 30 میلیارد دلار، تا آنجا که ماریوت بین المللی جهان بزرگترین هتل زنجیره. در همان زمان شرکت خود را به میزبان مهمانان و سرمایه گذاران به عنوان قهرمان طبقه متوسط علامت های تجاری. بنیانگذاران و مدیران آن اغلب خانواده ها به پرداخت صورتحساب خود را توانمند سازی و ساخت این امکان را برای مردم به ماندن در خانه های خود صحبت می کنند. در خود گفتن Airbnb راه اندازی guya روشن خوب ارائه راه نجات مالی تقویت اقتصادی و ابزار را به پایان می رسد دیدار است. شرور کسانی که ایستاده راه نوآوری عمدتا لابی هتل هستند.

Http://finance.yahoo.com/news/airbnb-no-longer-nice-guy-100033336.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. ناهارخوری در تایلند برجسته در هر دیدار است. دامنه های خوابگاه از luxuriously منصوب پشت هتل با امکانات فوق العاده کنوانسیون به خانه ساده خوش آمدید. پس از اتمام شما امتیاز به حساب شما اضافه می شود. حدود 45 تا 60 دقیقه رانندگی از پایین شهر بانکوک بسته به ترافیک است. تایلند دارای سواحل زیبا فرهنگ غنی و زنده جذب و غیر معمول موزه هنرهای پر جنب و جوش thumping شب زندگی شهر پر جنب و جوش لوکس چشمه های معدنی و یکی از خوشمزه ترین و متنوع ترین غذاهای جهان. ثبت نام برای خبرنامه ما و انتخاب اول در تخفیف 20 درصد یا بیشتر! พัทยา Krabi هتل Krabi راهنمای Krabi نقشه پاتایا است 147 اورژانس جنوب شرقی بانکوک و چهره خلیج تایلند. البته مناطق ساحلی ارائه طیف گسترده ای از غذاهای دریایی تازه بسیاری از رستوران ها ارائه مخازن پر از مواد غذایی زندگی می کنند در دسترس برای انتخاب شما. بیشتر... محوطه کاخ شامل محل اقامت شاه و چند ساختمان معبد مزین و نقاشی های دیواری گسترده از 1700s و گنجینه ملی تایلند – بودا زمرد.