عکس: Ap متحد مالزیایی، ملی سازمان (umno) حزب نمایندگان دعا در افتتاحیه مراسم از مالزی حاکم حزب Umno مجمع عمومی در مالزی.

سال سیام تایلند تنها جنوب شرق آسیا باقی مانده کشور از لبه، اروپا باقی می ماند. دو مهم در بانکوک در میان بسیاری از معبد بودا Reclining با مجسمه بودا که 156 متر طول و حدود 50 فوت ارتفاع و معبد از سپیده دم منار 260 پا که تبدیل به نمادی از بانکوک تصاویر. اگر شما تا کنون فکر چه بود آنرا تایلند، این محل به دنبال است. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. این همه پایدار بسیار دوست داشتنی شاه کولی نهم به عنوان رئیس دولت از سال 1946 - ادعا عنوان reigning طولانی ترین پادشاه در جهان و فراهم کردن مردم تایلند با شکل پایدار به تکیه بر حکومت است. جوامع مبتنی بر کشاورزی مثل برنج رشد ساکنان سیام تایلند به اوایل قرن ششم. آن را به عنوان تعطیلات مدرسه نیمکره شمالی آن نیز کاملا از ژوئیه اوت مشغول به دریافت می تواند. از کوه های زیبا و معابد از شمال به بازار شناور بانکوک و سواحل و جزایر جنوبی همه خال خال با گزینه های مسکن لوکس, تایلند مقصد بزرگ برای تعطیلات لوکس است. مهمتر از همه، آن لذت ببرید و فراموش نکنید که برای چانه زدن برای قیمت خوب.

عکس: رویترز مدل ایجاد مد راز ویکتوریا نشان دادن داخل کاخ بزرگ را در پاریس نمایش می دهد. عکس: AP متحد مالزیایی، ملی سازمان (UMNO) نمایندگان حزب را در مراسم افتتاح مالزی حزب حاکم UMNO مجمع عمومی در مالزی دعا می کنم. UMNO است بزرگترین حزب سیاسی در مالزی و نقش غالب از زمان استقلال در سال 1957 در مالزی سیاست ایفا کرده است. عکس: AP معترضان در همبستگی با اعضای قبیله سو سنگ ایستاده در داکوتای شمالی بیش از احداث خط لوله نفت داکوتای دسترسی در فیلادلفیا را نشان می دهد. عکس: AP کیت بومن 15، کست سایه بیش از پیام گچ نوشته شده توسط مادرش در پیاده رو خارج از مرکز اسلامی Claremont در پومونا، کالیفرنیا بومن پدر هری، در 2 دسامبر سال 2015 حمله تروریستی در درون مرزی مرکز منطقه ای در سان برناردینو، کالیفرنیا کشته شد تقریبا یک سال پس از مرگ او بومن کلمه "عشق" اچ در گچ زرد در پیاده رو خارج از مسجد-فقط یکی از پیام صلح لوتری نوجوان و مادرش در تلاش برای متحد کردن مسلمانان و مسیحیان در شهر hardscrabble در شرق لس آنجلس علیه خشونت است که بسیاری از اعضای جامعه می ترسید آنها ممکن است تقسیم باقی مانده اند. عکس: AP گروهی از کودکان در تیغه های رولر اسکیت گذشته مردم بزرگ مطالعه خانه در میدان کیم ایل سونگ در پیونگ یانگ.

Http://nypost.com/2016/12/01/the-day-in-photos-dec-1-2016/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

خودتان را احاطه کرده با مناظر خیره کننده تاریخ شگفت انگیز mouthwatering غذایی سواحل کوه شهرها، روستاها و -مهمتر-مردم شگفت انگیز است که کمک خواهد کرد که شما آن را درک. با وجود این جیب زیبایی آرام با پارک یافت می شود وجود دارد، معابد و جبهه های سنتی فروشگاه در سراسر شهر پراکنده. Ayutthaya گل رز به برجسته به عنوان پایتخت جدید در قرن 14 و نیروگاه جنوب شرق آسیا به عنوان یکی از مراکز مهم تجاری در جهان در نظر گرفته شد. در سال 1932، انقلاب سیامی منجر به سلطنت مشروطه برگزار شده و در 1941، تایلند هندوچین فرانسه حمله کرد، عده فرانسه و ادعا لائوس. اگر شما ذهن گرما سپس این زمان خوبی برای رفتن در تعطیلات به تایلند برای جلوگیری از جمعیت می تواند. اگر شما تا کنون فکر چه بود آنرا تایلند، این محل به دنبال است. در قرن سیزدهم شهر Sukhothai در شمال تایلند پایتخت مهم شد. به تازگی، تاکید بر داشتن سرگرم کننده قرار داده شده است و مردم آغشته به آب شدن می دید مشترک - از سطل های، های آب تپانچه.