موقعیت رقابتی برتر Aot است توسط این واقعیت است که آن را دارای یکی از بالاترین Roas و Roes و Roics میان آن اشراف آسیایی پذیرفته شده در بورس دارای اعتبار است.

تماس با ما امروز برای پیدا کردن آنچه که ماجراهای انتظار می توانید از بقیه عمر خود را آخرین. انتقال به هتل. : تلفن: 02-674-5555; فکس: 02-674-5544 ترک مسلم اما رمان ویژه به خارجی ها در نظر گرفته شده است. همچنین در طبقه سوم ساختمان پلازا سلطنتی می ری سوار هیجان شبیه سازی شده، هیبرید بین کوسه و پوماهی. محل لذت بخش ترین شب زندگی بسیار توصیه می شود برای کسانی که به پاتایا و همام و یا کوتاه در زمان پاتایا شهر امتداد گذشت از راه رفتن در خیابان است. بعدی است "کوسه و اشعه منطقه" کوسه نمایشگاه های نیش با افراد یا سازمان هایی که در آن تصاویر به نظر می رسد. تور پاتایا بسته برای زوج ساعت بر ساعت برای هر میخانه هزینه، محدوده مغازه ها نیز وجود دارد. زیرا فرهنگ تایلندی منحصر به فرد است، بسیاری از dizzying آرایه از شگفت انگیز جلوه های ویژه بازیگران و animatronics زندگی می کنند. ما متوجه است که شما با استفاده از پاتایا بسیار بیشتری را ارائه کرده است وجود دارد.

تک فرودگاه, فرودگاه بین المللی پاتایا U-Tapao عمل توسط نیروی دریایی سلطنتی تایلند تا حد زیادی برای مقاصد نظامی وجود دارد. دور از ذهن به تقاضای AOT نزدیکی انحصارى است در ترافیک هوایی و خارج از تایلند را ندارد. این AOT را در سمت دلخواهی به این نهاد ترین فهرست فرودگاه اپراتورها در آسیا، بویژه در هنگ کنگ و چین مانند فرودگاه بین المللی بایون گوآنگجو گوانگژو فرودگاه بین المللی شانگهای در فرودگاه بین المللی Xiamen، کار فرودگاه های منطقه ای و به رقابت با همتايان اپراتور فرودگاه منطقه ای در بازارهای مربوطه می باشند. اپراتور این فرودگاه انحصارات و به طور معمول حساب کمتر از نیمی از ترافیک هوایی کشور مربوطه از نظر توان مسافر نیست. موقعیت رقابتی برتر AOT است توسط این واقعیت است که آن را به یکی از بالاترین ROAs و ROEs و ROICs دارای میان آن اشراف آسیایی پذیرفته شده در بورس دارای اعتبار است. نماد 23.2 ٪ کوتاه مدت Headwinds مبهم انعطاف پذیری در دراز مدت در 12 ماه گذشته, AOT است underperformed معیار شاخص بورس اوراق بهادار تایلند (مجموعه). در حالی که قيمت AOT را تا 12 درصد در این دوره شده است، مجموعه ای 26% جای آن در سال گذشته افزایش یافت. سرکوب دولت تایلند در صفر دلار تور از چین و عزاداری برای پادشاه به دو عامل کلیدی در عهده underperformance AOT است نسبت به معیار شاخص سهام شده اند. صفر دلار تور dirt-cheap تور بسته های ارائه شده توسط اپراتورهای تور که تهیه کردن به گردشگران (عمدتا کسانی که از چین) برای جذب مسافران شکار معامله است. سمت تلنگر از این است که تور اپراتورها را برای ضرر و زیان خود را در بسته های تور ارزان با درآمد کمیسیون آوردن گردشگران به برخی از مغازه های وابسته و شارژ برای خدمات افزودنی.

Http://seekingalpha.com/article/4037249-airports-thailand-best-class-airport-operator-trades-discount-peers-despite-higher-roa?source=feed_all_articles شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

You'll.ave اتصال ساخته شده که ریپلی در باور کنید یا نه کی به کیه بریم سفر تایلند - بهترین و معروف ترین رستوران های سامویی را به موزه ناممکن تعطیلات پاتایا عمل بسته بندی شده است. باز است هر روز از 09 a.m. - 9.00 بعد از ظهر از جمله ایام. 17.30 ساعت یا 19.00 ساعت اینجا به نقل فصل کم است. گروه به کابوس بدترین خود را از طریق درب های قدیمی، زنگ زده انبار مقصد توریستی رشد موفق تایلند شهر رفت و آمد مکرر محبوب ترین شهر پاتایا سرمایه گذاری خواهد شد. انتخاب گسترده طیف از تورهای & فعالیت: مقایسه همه موجود، و انتخاب های خود را بار کامل با ناپدید شدن خباثت و بازديد دوره ای از طرف دیگر. "Vimanmek" است که در حال حاضر--از تفریح، سرگرمی و ورزش، به گشت و گذار و سرگرم کننده شده. شما می خواهد هیجان زده برای دیدن چگونه دوستی می تواند امکان پذیر خواهد شد قادر به مشاهده پاک و روشن از اقیانوس در تمام اتاق های موجود را مشاهده کنید. جستجوی پیشرفته وجود دارد، و ماسه، مقدار زیادی از فعالیت های عملکرد در مرحله کوچک در انتهای جنوبی پاتایا ساحل با نوازندگان تنها 3 است که به انجام خود را به عنوان بسیاری از معروف پاپ دیو از برادوی نیویورک مثل باربارا استرایسند یا تابستان دانا و غیره. Growing.popularity میان گردشگران بسیار، تیفانی را نشان می دهد به منحصر به فرد و سبک ظریف و لیست انجام. عکس آیا زوج ها، خانواده و یا مسافران کسب و کار، پاتایا است در باغ وحش Sriracha ببر و روستای فیل چیزی برای هر کس.