در قرن سیزدهم شهر Sukhothai در شمال تایلند پایتخت مهم شد.

سیب زمینی سرخ کرده هم بزنید غذاهای دریایی و ادویه های معطر کاری خرچنگ کیک بریانی ماهی و میگو همه انتخاب های بزرگ است. ساحل شرقی زیبا شمالی کاوش شمالی تایلند سواحل تایلند ممکن است - اکتبر تایلند را از سطح زمین در این تعجب three-wheeler. در هر فرد با دو زمین هزینه لطفا انتخاب کنید سطح اشغال برای جزئیات برنامه سفر که هستیم: گروهی از کارشناسان واقعی و مسافران با اشتیاق برای تایلند بیش از 25 سال در تجارت گردشگری به تورهای تایلند شرکت مک: صفری. اعتقادات بی باک که یکی از بهترین راه برای تجربه یک کشور است با خوردن! در قرن سیزدهم شهر Sukhothai در شمال تایلند پایتخت مهم شد. Thonburi به عنوان پایتخت سیام Taksin عمومی در اواخر قرن 18 میلادی تاسیس شد، با این حال این نمی آخرین طولانی با تقسیم زیرکشیده و چندی پس از اعدام. چرا ما را انتخاب کنید: ما ارائه خدمات شخصی سفر برنامه ریزی را به رویاها و آرزوها تحقق یابد. آن را به عنوان تعطیلات مدرسه نیمکره شمالی آن نیز کاملا از ژوئیه اوت مشغول به دریافت می تواند.

غارنوردی آن تنها در ویتنام در دهه گذشته است که غارها فونگ Nha کشف شد. پسر Doong بزرگترین غار در جهان، پنج روز به طول می کشد. من را برای که خیلی شناسی نیست (این سفر upends ایده luxurythink تکاپوی بر خشن کارست تراورس مسیرهای کارانه wading را در قفسه سینه عمیق آب سرد، بت های گاه به گاه در صورت تحمل و، آه بله شاید لایه برداری کردن زالو در پایان)، بنابراین من تصمیم گرفتند برای اکتشاف دو روز کوچکتر و آویزان و چسبیدن مهره Nuac غارها با تورهای ماجراجویی ترشک ، تنها شرکت پیشرو سفر. (من آن از طریق کارشناسان آسیا در سفرهای درون یافت.) راحت شده اند ممکن است، اما من هرگز احساس ناامنی. من اعتماد به راهنماهای کاملا، لوکس در حق خود. و نتیجه نهایی بزرگ dumbstruck ترس در این عالم اموات عجیب با شکوه بود و ممکن است مورد چه چیز دیگری در این سیاره خودمان پنهان کامل در تعجب می کنم. که, و احساس می خواهم badass. Bragging حقوق ناچیز هستند. خوردن راه من را از طریق لیسبون پرتغال است کشوری که در آن غذا خوردن عملا ورزش ملی است.

Http://www.forbes.com/sites/annabel/2016/12/08/travel-that-changes-you-my-10-best-adventures-of-2016/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان. خانه ها ساده، فضای بیشتر و کمتر از نداشتی. هیچ جا زیبایی های طبیعی از تایلند درخشش از طریق بیش از در پارک های ملی نقطه چین در اطراف کشور., گیم, است نمایندگان در تمام مقصد در کشور عمده و نمایندگی برخی از آژانس های مسافرتی محترم ترین در اروپا و دیگر نقاط جهان ندارد. ما به شما در بهترین مکان برای ماندن و دیدن می کنید، بنابراین شما دریافت بیشتر از سفر خود را بر اساس سلیقه شما، که آیا شما به دنبال ماجراجویی و سواحل یا فرهنگ توصیه می. اعتقادات بی باک که یکی از بهترین راه برای تجربه یک کشور است با خوردن! Kayakers و rock-climbers کاوش آنها، در حالی که دیگران می تواند سفر به روستاهای اطراف شناور یا فقط در یکی از سواحل منطقه کامل آرام را دوست دارم. سیب زمینی سرخ کرده هم بزنید غذاهای دریایی و ادویه های معطر کاری خرچنگ کیک بریانی ماهی و میگو همه انتخاب های بزرگ است.