در طول تور جزیره Phi معروف جهان مایا خلیج – توقف در فیلم "ساحل" لئوناردو دی کاپریو بازیگران معروف ساخته شده مراجعه کنید.

ما همچنین ارائه انتخاب گسترده ای از P huket تخفیف هتل تفریحی رزرو.  در Phang آنگا بی تفاوت شکل کوه جزایر دریاچه ها و غارهای بسیاری وجود دارد. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. ما متوقف می شنا بروید، پرش کردن قایق و گرفتن عکس. جزایر فی + جزیره نوامبر تایلندی توسط تور کرجی کرجی A است که به شما امکان دیدن بیشتر و دریافت کردن در هر توقف. در طول تور جزیره Phi شما به جهان معروف مایا خلیج – توقف در فیلم "ساحل" لئوناردو دی کاپریو بازیگران معروف ساخته شده. کوه های سنگ آهک و جزایر mangroves و آب زمرد سبز احاطه شده.

اصطبل خرید بازی بازی های آرکید سرگرمی مراکز جنگل مضمون پارک ها و رستوران های بوفه خانه. اما تمرکز خود را در این پارک می باید در فانتزی پادشاهی نشان می دهد. تولید مشهور جهان و برنده جایزه که روایت داستان جوان، توانا حاکم کامالا توهمات جادویی باله هوایی فشفشه 4 D اثرات عناصر جادویی و حتی فیل نوازندگان آن دختران و پسران در لباس جذاب هستند. در جریان دیدار من این تولید آورده با هم رقص فیل ها, رقصنده در هوا دلقک بدلکاران و آتش بازی، در مرحله. بیداری تا در اوایل صبح روز بعد، با ذهن من هنوز پر با نمایش آیةالله شب قبلی، من در بر داشت خودم را در راه به اسکله. من قرار بود تجربه تور جزیره! مسلح با شلوارک و کرم های ضد آفتاب من، من فکر کردن به من اول جزیره جزیره جیمز باند. پس از فیلم باند که مرد با اسلحه طلایی وجود هدف گلوله قرار گرفت در اصل نام Khao Phing خان، جزیره جزیره جیمز باند نامگذاری شد. در حال حاضر بخشی از حوزه عملیاتی Phang آنگا دریایی پارک ملی، آن سنگ سنگ بزرگ، خطی نام ضربه فنی Tapu، که juts از آب کم رنگ سبز. من تا به حال هیچ برنامه ای از ترک محل در هر زمان به زودی اما من معده grumbling برنده جنگ با ذهن من. من گفته شد که تایلند پناهگاه غیر گیاه خواران است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.deccanherald.com/content/584638/post-phuket.html

مایا خلیج است که واقعا یک مکان با شکوه است! ص جزیره محل است که به دو بخش - فی غیر روحانی & Phi Don جدا شده است. در طول تور جزیره Phi شما به جهان معروف مایا خلیج – توقف در فیلم "ساحل" لئوناردو دی کاپریو بازیگران معروف ساخته شده. کوه های سنگ آهک و جزایر mangroves و آب زمرد سبز احاطه شده. Ringed کامل سواحل شن سفید و دریای آندامان پر زرق و برق، آنها هر دو مکان روستایی با فرصت های خوبی برای غواصی میان صخره های مرجانی زیبا، بند قایقرانی، موز قایق سواری و فقط لذت بردن از خورشید در ساحل دوست داشتنی، زیر درختان نخل nodding هستند. طبیعت جزیره کامل است. اهنگ خیالی پوکت جزیره بزرگترین و عجیب ترین نشان می دهد و باید مطلق است. اما، شما همیشه بالای طبقه فوقانی VIP تنها با رزرو با Ac.Tour پوکت با سرعت قایق اجرا می شود به چانگ سدیم خلیج کنید، ما صد پیچیده کوه جزایر عبور.