• ورود دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر Est.

بنابراین توجه به زمینه های که شما در حال بازدید آن هستید، آب و هوا می تواند متفاوت باشد فصل از ساحل به ساحل متفاوت است. آب به معنای نمادین به پاک کردن و پاک اما با آوریل یکی از تایلند داغترین است چند ماه نیز به ارمغان می آورد در تسکین شیرین از گرما. با دکه های خیابانی و شب بازارهای سراسر کشور، واقعا آسان به انتخاب کنید تا یک غذای سبک هر جا که هستید در تایلند است. با وجود این، تایلند اقتصاد همچنان به رشد با توجه به صنعت گردشگری قوی خود. شهر فعلی خود را intertwines با بقایای آنچه را یک بار به یکی از مراکز بزرگ آسیا بود. ارواح محلی مکونگ ویسکی و رم دم سنگ محبوب، و بطری یخی محلی آبجو Singha طراوت در روز گرم و مرطوب است. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. در قرن بعد سیام تحت تاثیر فرهنگ خمر, Dvaravati و مالایی با برخی از معابد و بناهای امروزی تایلند نمایش شواهد این نفوذ بود.

من را برای که خیلی شناسی نیست (این سفر upends ایده luxurythink تکاپوی بر خشن کارست تراورس مسیرهای کارانه wading را در قفسه سینه عمیق آب سرد، بت های گاه به گاه در صورت تحمل و، آه بله شاید لایه برداری کردن زالو در پایان)، بنابراین من تصمیم گرفتند برای اکتشاف دو روز کوچکتر و آویزان و چسبیدن مهره Nuac غارها با تورهای ماجراجویی ترشک ، تنها شرکت پیشرو سفر. (من آن از طریق کارشناسان آسیا در سفرهای درون یافت.) راحت شده اند ممکن است، اما من هرگز احساس ناامنی. من اعتماد به راهنماهای کاملا، لوکس در حق خود. و نتیجه نهایی بزرگ dumbstruck ترس در این عالم اموات عجیب با شکوه بود و ممکن است مورد چه چیز دیگری در این سیاره خودمان پنهان کامل در تعجب می کنم. که, و احساس می خواهم badass. Bragging حقوق ناچیز هستند. خوردن راه من را از طریق لیسبون پرتغال است کشوری که در آن غذا خوردن عملا ورزش ملی است. محدوده رستوران غذاهای دریایی و آبجو و سالن مدرسه قدیمی رامیرو Cervejeria-Chiado مغرور multiconcept Palacio Lisbons قرار دارد در کاخ قرن 18 gorgeously تکرار. اما آن آشپز wunderkind خوزه Avillez که ستاره citys است. تابستان امسال او باز رستوران هفتم خود را، Bairro Avillez، که در آن منطقه taberna خدمت ظروف نمونه با تاب مبتکر و اتاق ناهار خوری ایوان به غذاهای دریایی اختصاص داده شده است.

Http://www.forbes.com/sites/annabel/2016/12/08/travel-that-changes-you-my-10-best-adventures-of-2016/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اقامتگاههای تفریحی سواحل بکر، گرمسیری تایلند و بهترین تعطیلات ساحل تایلند همیشه جذب می کند به مسافران شده است. دو مهم در بانکوک در میان بسیاری از معبد بودا Reclining با مجسمه بودا که 156 متر طول و حدود 50 فوت ارتفاع و معبد از سپیده دم منار 260 پا که تبدیل به نمادی از بانکوک تصاویر. مهمتر از همه، آن لذت ببرید و فراموش نکنید که برای چانه زدن برای قیمت خوب. با وجود این، تایلند اقتصاد همچنان به رشد با توجه به صنعت گردشگری قوی خود. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. آیا شما در سفر توسط tuk-tuk از طریق خیابان های دیوانه, دوچرخه سواری در امتداد جاده پشت و یا مصرف درازمدت از طریق khlongs، سفر در بانکوک قطعا نیم سرگرم کننده است. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی. هیچ جا زیبایی های طبیعی از درخشش تایلند را از طریق بیش از در پارک های ملی نقطه چین سراسر کشور ندارد.