جزئیات کامل و ارتقاء کد موجود در Officialpaisleypark.com دارد.

، گیم، دارای نمایندگان در تمام مقاصد اصلی در کشور و نمایندگی منطقه دوم منافع می شود سفر به شمال تایلند Sukhothai میراث جهانی یونسکو و اولین پایتخت تایلند شد کولی ها شاید از طریق این شهر باستانی سفر از راه زمینی من - اولین پادشاه سلسله کولی. آزادی برای کل جزیره در خرید بیمه مسافرت از طریق ما. بازار شب معروف است سفر به ویژه از معماری بودایی معتقد به خانه یک قطعه استخوان بودا. من می تواند شامل هزینه های بین المللی من را انتخاب کنید بسته تعطیلات ساحل مناسب و دریافت افراط در محدوده فعالیت های هیجان انگیز. سفر تایلند ما نمره متوسط 4.77 کردن تمام افراد ذکر شده در سند است. تایلند محبوب ترین مکان در تور گروه تشکیل داده بودند، با فرصتی برای دیدار در کشف و پارک دریایی با ناهار بوفه. هر برگ طلا ویژگی های کشتی سردگل مجزا به مشهور 'مثلث طلایی' که در آن دیدار با تایلند و لائوس و برمه، تحت پوشش و قلب سابق تجارت مواد مخدر جهان است.

طرفداران علاقه مند به حضور در دیدار OfficialPaisleyPark.com برای بلیط های ایمن در حالی که طول می کشد عرضه تشویق می شوند. شرکت کنندگان به 2017 جشن می توانید دسترسی به نرخ های تبلیغاتی ویژه هتل های اطراف چنهسن،، منگنز. جزئیات کامل و ارتقاء کد موجود در OfficialPaisleyPark.com هستند. با شروع جشن 2017 بین 20-23 آوریل منظم پذیرش عمومی و VIP تور در طول پنجره موجود نخواهد بود. طرفداران در تور پیزلی پارک خارج از جشن 2017 علاقه مند به کتاب در هفته قبل یا بعد از 20-23 آوریل تشویق می شوند. دفعات بازدید: بیشتر مورد شاهزاده شاهزاده سوابق بیش از 100 میلیون در سراسر جهان، او را یکی از هنرمندان پرفروش تمام زمان فروخته شده. او برنده جایزه گرمی هفت جایزه گلدن گلوب و جایزه اسکار برای فیلم باران ارغوانی که در پارک پیزلی نشان داده می شوند. او به تالار مشاهیر راک اند رول در سال 2004، سال اول واجد شرایط بودن خود را القاء شد. شاهزاده در مینیاپولیس متولد و در منطقه مینیاپولیس در سراسر زندگی خود را اقامت. مورد پیزلی پارک پیزلی پارک شهرک خصوصی شاهزادگان و تولید در چنهسن، ارائه می دهد طرفداران نماد موسیقی اواخر فرصت بی سابقه به تور مجموعه افسانه ای، 65,000 فوت مربع است که به عنوان مرکز شاهزادگان خلاق جهان. عمل PPark مدیریت تولید تورهای بازدید کنندگان را در سراسر کف اصلی گسترده پیزلی پارک از جمله ضبط و استودیو که در آن ثبت شاهزاده، مخلوط و مخلوط بسیاری از بازدید بزرگترین خود نمایشگاه فضاهای که رسمی فیلم های مانند باران بنفش و پل گرافیتی، شاهزادگان NPG موسیقی باشگاه خصوصی، و soundstage عظیم و سالن که در آن شاهزاده rehearsed برای تور کنسرت و منحصر به فرد برگزار شد ، برنامه های خصوصی و اجرای برنامه.

Http://finance.yahoo.com/news/paisley-park-announces-special-prince4ever-150800588.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

زوج های صورت و بدن درمان, سونا, پیچد گیاهی ماساژ و ماساژ درس شب زندگی در تایلند می تواند در بهترین حالت خود را در بانکوک با تجربه. و همه چیز در برخی از جاهای دیدنی ترین جذاب و خوب حفظ آثار و سازه های باستانی در جنوب شرق آسیا است. او مایل اضافی برای اطمینان کی به کیه بریم سفر تایلند - هتل ای-وان استار در پاتایا ما به حال وقت بزرگ تایلند بیش از 25 سال در تجارت گردشگری به تایلند تورهای شرکت لائوس می تواند مورد علاقه خود را برای تلفن های موبایل از ماهیان تزئینی و پرندگان و حیوانات رفت. مدرن باستان به فیل سواری در سفرهای بی باک در دیدار... محبوب تور ماندوی، الهام بخش برای آن تعطیلات خاص سفارشی ساخته شده و جامع پیش برنامه ریزی برای سفر بعدی خود را به تایلند فراتر از افزایش و رفتن سفر. این مرکز تایلند از کسب و کار اقتصادی و سیاسی اما قایق سواری در شهر "longs" و یا در Ph والت و باد راه خود را از طریق بازار شناور. داخل شهر چیانگ مای باقی مانده دیوار بیش از 30 غذای هستند؟ تاریخ تایلند تایلند مرکزی به عنوان غنی است؟