موزه هر روز باز از ساعت ۱۱ صبح به 9 بعد از ظهر است.

حق All.rademarks و عکس دارایی صاحبان مربوطه می باشند. پاتایا در خلیج ساحل شرقی تایلند, بانکوک به پاتایا تنها حدود 150 کیلومتری جنوب شرق منطقه است. Jomtien نیز منطقه مسکونی عمده با هتل های کنار ساحل خانههای ییلاقی مجتمع آپارتمان و رستوران است. پاتایا ممکن است idyllic اما قطعا آن را با طیف گسترده ای از فعالیت های مسکن و سالن های شب زندگی باعث می شود. موزه هر روز باز از ساعت ۱۱ صبح به 9 بعد از ظهر است. گرفتن به عنوان Naklua شمال بیشتر دروغ در اطراف شمال پاتایا سدیم – نه قسمت شمالی پاتایا، اما بخش مجاور به پایان شمال پاتایا ساحل و درون مرزی گسترش هر دو شمال و جنوب شمال جاده پاتایا پاتایا. راهنمای خصوصی خود را مشتاق به شما تور فراموش نشدنی با چشم انداز محلی در بهترین منطقه پاتایا ارائه کرده است. پاتایا یکی از مقاصد است که تهیه انواع مختلف ماساژ و اسپا است. تماشای برنامه های مربوط به مربیان با ببر و تمساح. برخی از معاملات موجود در ساحل سمت هتل در داخل و اطراف پاتایا حتی ما را شگفت زده!

اول ما سعی می کنید برای غذا خوردن در رستوران روبروی هتل لحن، ما هر ماهی مرکب میگو پیام آن بسیار نامناسب با زبان ما احساس عجیب و غریب تبدیل برگ کرفس ترش به همراه بسیاری از. نه تا زمانی که ما صرف نیم غذا آن است. سپس ما را به حرکت می کند و همانطور که می دانیم که آن خواهید خوردن گوشت خوک خرید تایلند معمولی تبدیل برنج مخلوط برنج در بز سعی کنید. در نهایت ما سعی می کنیم برای خرید برنج آماده به خوردن در خانواده مارت است که طعم خوب هر چند کمی عجیب و غریب. پس از کمتر از رضایت بخش آشپزی تور ما سعی کنید غذا خفاش با هزینه 30 حمام خرید و فروش durian و انبه میوه چون در پاتایا معروف آلی میوه های تازه و شیرین. به هر حال روزانه آشپزی گردشگری تایلند آشپزی hehehehe محاکمه، پس از دانستن و احساس اگر با زبان ما جا داد و سپس روز بعد تا آخرین روز ما سفر در پاتایا newhotelsus نویسنده تصمیم به خرید مواد غذایی در KFC یا mc را دانلدز. زیرا در پاتایا منطقه بسیار دشوار است برای پیدا کردن غذای حلال خود منوی متوسط گوشت بسیار مناسب برای مسلمانان است که عاشق آشپزی تور. آشپزی در طول مسیر ساحل پاتایا است بسیاری از مردم فروش تنقلات برای دوست آرامش در ساحل. هنگامی که ما وجود داشت خیابان مردم فروش تنقلات مانند martabak اما موز و تخم مرغ است. ما سعی می کنیم خرید کنجکاوی بالا به دلیل صف فروش. قیمت موز martabak 40 حمام و ما سعی کنید برای خرید یک, آشپزی دقیقا همان راهی به martabak در اندونزی به همراه تخم مرغ پر شده موز میل پس از آن قطعه قطعه hemmm شیرین شیر تغلیظ شده جالب بود، از غذاهای ما سعی شد عطر و طعم مناسب با زبان ما و احساس خوبی، بله طعم موز martabak پس شکنج، اسانس شیرین hehehe نسبتا ثابت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://newhotelus.com/culinary-tours-in-pattaya-1700.html

نوازندگان حرفه ای Over.00 در خیره کننده لباس شگفت زده اند مخاطبان با تجربه عمر به یاد ماندنی است که شما نمی خواهد باور دیدنی و جذاب نشان می دهد مانند پاریس را نشان می دهد در تایلند است. هنوز رتبه دهی نشده است متقاعد شده است؟ بعد تماشای روند جذاب پرورش صدف، پس از بازدید از روستای stonemason محلی. : تلفن: 02-674-5555; فکس: 02-674-5544 سی ویلا باغ وحش، واقع بین پاتایا و انفجار سان ترک. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. مکان اقامت پاتایا است انتخاب گسترده ای از ارزان محل اقامت midrange و تنوع خوب چند تا گزینه های بازار. همه قطعات درخشان در آن اتاق 10 طبقه بندی شده نمایش داده شده: سراب، ورزشهای آبی، باغ وحش، هنر کلاسیک, AYUTTHAYA، مصر، تایلندی، سوررآلیسم، دایناسور و نمایشگاه اتاق. اقدام به مشاهده چهارم نقطه شاه کولی ها که به اینجا می آیند برای لذت بردن از غروب آفتاب و کشتی های جنگی فرانسه در طول جنگ هندوچین مراقب استفاده شده. هتل های پاتایا و سفر راهنمای پاتایا است همیشه روشن و سرگرم کننده.