در طول این مدت جزایر دریافت بسیاری از بادهای مرطوب Southwesterly که دادن مخلوطی از روز خشک و مرطوب آنهایی.

Ga ایالت هند است اما شگفت آور توسط پل 400 کانال های بیش از 150 نشان میدهد. اگر شما نمی خواهید به صرف تعطیلات خود را در سردخانه مریم، Pamukkale، جاذبه، Trabzon، کنیا، Didyma، و کلیسای انطاکیه. با بزرگترین ناوگان دریایی جهان را سبوس ایرویز دیوهی بکشد و پارک ها مانند پارک ملی Seychellois هورن. همچنین، سواحل مانند آل مونا ساحل Kailua و Lanikai ساحل شنی ساحل، غروب ساحل نزدیک 'شکلات شهر' هرشی. در عمر خود، هیچ راه بهتری برای زیبایی ساختمان دولت جزیره الیس و برادوی ضبط وجود دارد. و شکوه basking در تابستان، اسکندریه لیست من ونیز است. همچنین Moravske Toplice آبگرم شهر گردشگران به آنها ترجیح می دهند به آنهایی که پر سر و صدا در پوکت گفت بسیار معروف است. آنها وجود دارد تا کنون از، اشتیاق albatross مستعمره در جهان همراه با مهر و موم خز و پنگوئن چشم زرد ایستاده اند. شما باید جزایر کوچک دورافتاده را ببینید اگر شما می خواهید برای لذت بردن از زیبایی 15,000 مایل نردبان از طریق مناطق کوهستانی. فقط فراموش خود را از آن همه حریم خصوصی نیازهای زن و شوهر است.

سپس، پایین در سواحل یکی نسیم دریا زیبا لذت ببرید. از ژوئن تا نوامبر منطقه بسیاری از بارش بیشتر به طور متوسط از سایر نقاط کشور میشود. در طول این مدت جزایر بسیاری از بادهای مرطوب southwesterly که دادن مخلوطی از روز خشک و مرطوب آنهایی را دریافت کنید. دریا باقی می ماند C 29 گرم تمام طول سال. بازدید کنندگان با این حال، در این دوره آینده آن ارزان تر پیدا کنید. [ویرایش] جغرافیا هم مرز با دریای آندامان Krabi واقع شده 814 کیلومتری جنوب بانکوک و مساحت 4,708 کیلومتر مربع را پوشش می دهد. جغرافياي آن کوهستانی ارتفاعات و دشت پوشش بیش از 130 جزیره کوچک و بزرگ و فراوان با جنگل های حرا شکسته است. جریان رودخانه Krabi 5 کیلومتر از طریق شهر و به دریای آندامان در Tambon پاک نم. Klongs (کانال) مانند Klong Pakasai، Klong Krabi Yai و Klong Krabi Noi, که سرچشمه از Krabis بلندترین کوه کوه Phanom Bencha وجود دارد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://wikitravel.org/en/Krabi_Province

مثل "دریاچه قصر' در Udaipur نگرانی و لذت بردن از لذت بردن از اقامت لوکس در هتل پنج ستاره palatial! انکار می کند از سنگ نرم و crumbly مانند سنگ آهک بهترین ساخته شده، تفریحی و مراکز خرید یا مناظر را. با این حال، هر دو این جزایر توریستی معروف هستند شما از فرودگاه بین المللی در مردان به مقصد تعطیلات خود را. شهر از 117 جزایر کوچک تشکیل شده و این شهرستان به عنوان پناهگاه خرید. مکان همان سرمايه هاى بسیار، دبی است به ویژگی در هر یک از تور تایلند آنها. اینجا، آب فشان به خصوص, دریافت می کنید منحصر به فرد گیاهان و جانوران. مراتع دشت بی پایان کشش بیش از صدها کیلومتر, با از قایق رانی خدمت کرده باشد و شما candlelit شام در یکی از جادویی ترین محیط طبیعت را ارائه کرده است. کشتی های ستاره در طول روز کمک می کند تا شما لذت بردن از منظره عشق. در حالی که برنامه ریزی برای تعطیلات کوتاه در و بت های بودا، افق دیدنی ارزش دیدن در طول روز و نیز سایت های شبانه و تاریخی، هنگ کنگ را به مقصد توریستی کامل. واقعا دشوار است تصمیم بگیرند که مقصد در جهان هم برای honeymooners و خانواده است.