شب را مهمان برای بینش منحصر به فرد به زندگی خود.

رها خیره کننده کاخ بزرگ خمیده بودا در Ph والت و باد راه خود را از طریق بازار شناور. فانوس زیبا حمل بد شانس دور و شادی و رفاه را به حامل فانوس دریاچه ها، رودخانه ها و دریاها نور بالا. خانه ها ساده، فضای بیشتر و کمتر از نداشتی. همه چیز از برنج سرخ شده به اشکالات سرخ شده را امتحان کنید. ما بررسی تغییرات ملی بسیار متفاوت است که در این منطقه است. ما تلاش برای مسافران با تجربه معتبر به یاد داشته باشید، بنابراین ما سعی می کنید برای اقامت به عنوان منحصر به فرد و سنتی که ممکن است نگه دارید. منطقه که در آن دیدار با تایلند و لائوس و برمه مرزهای طولانی مربوط به فرهنگ های رنگارنگ و تجارت تریاک بوده است. شمال تایلند خانه را به بسیاری از گروه های اقلیت کشور.

Airbnb اتاق برای اجاره برای زیر $75، با این حال. مرکز شهر بنابراین شما می توانید Uber سریع به جشن را دنبال مکان. 8. برمودا برای جشن سال نو گرمتر پرواز بدون توقف و به سفر رفت و برگشت از بوستون به برمودا برای $556. کمبریج سواحل توچال & اسپا ارائه می دهد اتاق برای 240 دلار یا بیشتر، در حالی که سوت هامپتون فیرمونت اتاق نزدیک به 180 $ است. وجود دارد, بازدید کنندگان و مردم محلی پیاز در میدان پادشاهان رها و در موسیقی، غذا اصطبل و رفتار از فروشندگان دیگر است. 9. آستین، آستین تگزاس شروع هتل در 80 دلار در هر شب و رفت و برگشت پرواز از دنور شروع در $212. پیدا کردن بسته های سال نو از جمله سرگرمی غذا، نوشیدنی و هتل اتاق برای 279 $ برای دو و یا دریافت بلیط به یکی از بسیاری از احزاب عمومی.

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

صرف. شب را مهمان برای بینش منحصر به فرد به زندگی خود. تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری. سفر با متهور کمی متفاوت است. هیچ جا زیبایی های طبیعی از درخشش تایلند را از طریق بیش از در پارک های ملی نقطه چین سراسر کشور ندارد. هزینه های سه شب اینجا شما فرصت برای طبخ بدهید و طعم غذاهای تایلندی، معابد و بازار آن را تجربه و بافت از طریق کانال های خود در قایق دم دراز تایلندی. از کوه های زیبا و معابد از شمال به بازار شناور بانکوک و سواحل و جزایر جنوبی همه خال خال با گزینه های مسکن لوکس, تایلند مقصد بزرگ برای تعطیلات لوکس است. اگر جنوب عنوان شده، بهتر است به سفر از ژانویه تا آوریل این ماه ارائه شرایط مطلوب برای غواصی و snorkelling است. بیشتر بدانید. ظرف شناخته اما دلیل خوب.