اگر شما می دانید نقاط، با این حال، شما مشکلی ندارد.

بسیاری از هتل های لوکس در داخل و اطراف ساحل واقع شده است. اسکان هرگز مشکل است. برخی از نمایشگاه ها و وقایع مسابقه قایق رانی شرکت جام شاه پوکت، پوکت سفر عادلانه و چاد لو قایق شناور جشنواره است. هر یک از آنها در اختیار داشتن چیزی منحصر به فرد و هیجان انگیز. بنابراین، هنگامی که شما سفر خود را به شهر گناهان همه برنامه ریزی استخرها مهم قطعه ای از معماری اواسط قرن 19 و تاریخ شهادت خرس به این واقعیت است که بریتانیا یکی از قدیمی ترین استخرهای عمومی است در جهان شده است. یکی، که در آن برف خوب برای اسکی و گشت و گذار است. کوهنوردی، برف سواری اقامت سمت دریاچه جنگل دنباله غواصی، حمام, سواحل شنی, مراقبه, غذای خوشمزه، شما فقط نام آن و شما آن را در هند و که بیش از حد, در قیمت های مقرون به صرفه. برخی از سواحل باید تعداد دفعات-سواحل هارون کامپالا و کالی و همچنین ساحل Patong و Promthep کیپ است. جاذبه برای حزب برانگیخت میخانه تاهو که میزبان اجرای زنده برای کسانی که لذت می برد اسکی خود است.

Nong Nooch گرمسیری باغ گیاه شناسی، پاتایا، تایلند 6. شلاق زدن Bua آبشارها (نم Phu چت است)، چیانگ مای تایلند 7. Gili Meno ساحل Gili Meno اندونزی 8. کارتون شبکه Amazone Jomtien ساحل تایلند 9. میمون تپه شهر پوکت, تایلند 10. آخر هفته Krabi بازار شب تایلند Krabi شهر 11. Tegenungan آبشار Ubud اندونزی 12. Nuvali، سانتا روزا، فیلیپین 13. Puri Saren کاخ Ubud، بالی اندونزی 14.

Http://www.todayonline.com/lifestyle/more-interest-outdoor-markets-and-natural-attractions-among-travellers شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تا به امروز، استخر را می توان به عنوان خصوصی استخر استخر استخر ویلا استخر سرپوشیده و در فضای باز وان داغ استخر بی نهایت استخر طبیعی و بسیاری از بسیاری دیگر طبقه بندی است. واقع در Riviera فرانسه, ساحل ارائه می دهد نمایش تماشایی از زیبای دریای مدیترانه، و همچنین ساحل لباس اختیاری است. میراث جهانی یونسکو, تعجب جهان, و همچنین جدید شگفتی جهان محل راج، در آگره هند است. مکان های توالی حروف الفبا هستند و نه به هر ترتیب اولویت. اگر شما می دانید نقاط، با این حال، شما مشکلی ندارد. تاریخ غنی و چشم انداز طبیعی آن را به یک مکان ایده آل برای دیدار. همچنین، دچار سوء تفاهم که کارائیب است که فقط نیست محدود به آن جزایر. رانندگی در جاده اصلی Hāna یک تجربه به خودی خود است. درجه حرارت به سطح ناراحت کننده سقوط این بهترین زمان برای بازدید Ga، است.