جدای از این, رشته کوه های آلپ میلادی نیز چشم جذاب است.

شناگران encased در کابین شیشه ای است که به استخر غوطه ور است و شما در واقع می توانید تماشا تمساح شنا با you―almost چهره به چهره است. شما می شود کاملا Floored توسط این حقایق مورد لا وگاس شهر وگاس بیش از 100 سال است! امروزه مهم ترین بخش های اقتصادی است. جدای از این, رشته کوه های آلپ میلادی نیز چشم جذاب است. همه گفته و انجام تعطیلات در مکزیک، کاملا ارزش در حالی که خود را می خواهد. هنگامی که از قمار کازینو هتل های لوکس و هیجان انگیز زندگی شب فکر تنها جایی است که به ذهن می آید شبکه وگاس است! همچنین، بسیاری از گردشگران به فرو رفتن در آب های روشن برای دیدن مرجان زرق و برق دار را انتخاب کنید. اکثریت جمعیت سیشل در مای پراسلین لا Digue شبح جزیره دنیس و پرنده جزیره زندگی می کند. ترافیک هیچ نزدیکی مجاز منطقه آلودگی رایگان است، شما را مجبور به راه رفتن و یا هیئت مدیره اتوبوس برقی.

عکس: شاهزاده خانم مرداب قایق بادبانی قایق رانی قرار است شش قایق بادبانی لوکس خود را بر روی صفحه نمایش در PIMEX، قرار داده اعلام واقعه سازمانده اندی Dowden. عامل محلی نشان دهنده علامت های تجاری جهانی مانند قایق بادبانی شاهزاده Jeanneau و اعتبار. Vrit Yongsakul گروه مدیریت مدیر از قایق مرداب قایق رانی گفت: برجسته در قایق مرداب Yachtings نمایشگاه در این رویداد خواهد بود V39 شاهزاده شاهزاده 56 و 49 شاهزاده خانم و شاهزاده 75 موتور قایق بادبانی و اعتبار 500 و Jeanneau کلاه CAMARAT 8.5 CC. قایق مرداب قایق رانی نشان دهنده برخی از معتبرترین برندهای دنیا مسافرت با قایق تفریحی و افتخار به بخشی از نشان دادن PIMEX, است. پس از شکستن رکورد 13 پوکت بین المللی قایق نمایش در سال 2016، ارائه شده توسط نخبگان تایلند سلطنتی پوکت مارینا یک بار دیگر این رویداد در 2017 میزبان و نخبگان تایلند پشت در هیئت مدیره به عنوان ضامن ارائه خواهد شد. رکورد بازدید کنندگان بیش از 5000 تایید شده توسط شرکت حسابرسی مستقل ساخته شده PIMEX 2016 بزرگترین رتبه دهی نشده است. برای 2017، با این حال، برگزارکنندگان میزبان از ویژگی های جدید و بهبود یافته معرفی شوند. نمایش در آب قایق بادبانی 35 متر منطقه Superyacht منحصر به فرد با دسترسی جزیره خصوصی برای قایق ها تا 20 بیش از 35 متر تکمیل. و همچنین قایق بادبانی از تمام انواع و اندازه های دریایی تامین کنندگان با موتور و الکترونیک و بقالی و ورزشی و لوازم جانبی, شیرجه رفتن تجهیزات و watersport اسباب بازی به محدوده نمایشگاه اضافه کنید.

Http://www.thephuketnews.com/boat-lagoon-yachting-to-showcase-stars-at-phuket-international-boat-show-59925.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

از چیزی به عنوان سرگرم کننده معمولی سبک پوکت tuk-tuk نام مشترک برای حالت حمل و نقل عمومی به سواحل با شکوه، این مکان خوشه از جاذبه های توریستی متعددی است. در حالی که این ممکن است به عنوان به عنوان پوکت شلوغ منظره زیبایی جاذبه قطعی برای گردشگران است. آب روشن است که شما می توانید ببینید ماهی عبور تا آنجا که پنجاه متر دورتر از شما است. یک نوع کروز شما یا در ساحل غربی و یا شرقی مکزیک طول می کشد. سواحل زیبا پودری و آب گازدار مطمئنا شما با بی نظیر انرژی و شور و شوق پر کنید. وارد زیر لیست برخی بیشتر از جمله توریستی است: امیدوارم این اطلاعات شما را به صفر در چند نقاط توریستی برای سفر بعدی خود را کمک کرده اند باید. اما سفر خود را کامل بدون گشت خرید به خیس خوردن مطرح نمی خواهد. پوکت و تائو کخ و چیانگ مای و چن Burk، کان خان به همان اندازه مقصد زیبا به حال. وارد سواحل بالا برای دیدن در گردشگری زمستان در مالدیو در اواخر سال 1972.