برای اولین بار تا کنون زمان می دیدن ساحل حتی از حدود 100 متر دور آنرا ببینید واقعا فوق العاده باعث می شود.

علاوه بر مواد غذایی بزرگ است که منوی اصلی شامل، بوفه ارکیده لوآو شامل صندلی های مورد نظر، تازه گل گردنبند گل, و مای Ta تبریک به علاوه دو استاندارد و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن. از آنجا مهمان به سرعت به جدول خود را که در آن آنها می توانند برای چند دقیقه استراحت یا حرکت بر روی انواع سرگرمی شام قبل از ارائه در سراسر یارو بهشت را تجربه نشان داده است. موزه سفر منحصر به فرد به کویر زندگی خانه های سنتی عرب، مساجد، ماهیگیری، غواصی مروارید و تجارت را ارائه می دهد. زمانی که شما اقامت دبی من کاملا این جاذبه های توصیه می کنیم. 1. بنابراین چالش واقعی رو به صاحبان لوآو یارو بهشت نحوه رسیدگی جمعیت بزرگ و هنوز در راه است که هر مهمان احساس می کند که آنها به حال یک تجربه خوب لوآو انجام است. مرکز خرید مارک های خرده فروشی به بیش از 450 بین المللی است. 2. خوش آمدید به محل یک مرحله ای برای همه چیز شما باید بدانید در مورد لوآو یارو بهشت یکی از بهترین لوآو در جزایر هاوایی. Burk دبی: این جهان بلندترین ساختمان، اگر چه هتل خواهد بود این یکی از مناظر توریستی دبی است. 3. بهشت یارو ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از فعالیت ها و سرگرمی برای دو ساعت قبل از هاوایی بوفه شام و بهشت یارو اغراق ' آنفولانزا maika دیسک رولینگ استون - بازی از مهارت و جسارت در بهشت لوآو یارو. سلاح های مرگبار نیز بخش عمده ای از موزه دبی مانند شمشیر، نیزه را تشکیل می دهند. 4 خیس خوردن طلا: طلا خیس است دبی بازار معروف ترین ثانیه.

آبهای فیروزه می سازد این واقعا فوق العاده برای اولین بار تا کنون را به ساحل حتی از حدود 100 متر در دور زمان. Impeccebly پاک، گردشگران بین المللی، آسیایی ها، از جمله استانداردهای پاکیزگی را دنبال کنید. من هم محل تجاری تا حد آن را در برخی از شهرهای هند یافت می شود را پیدا کند. بسیاری از فعالیت های عبارتند از: طناب چتربازی، اسکی روی آب، غواصی یا شنا فقط در اقیانوس. 4) ریپلی معتقدند آن یا نه نزدیک "ریپلی های آن را باور یا نه" وجود باید بر روی لیست بالا چیزهایی در پاتایا. واقع در قلب شهر او جاذبه های 7 در اینجا، یعنی معتقدند آن و یا نه، ماجراجویی های خالی از سکنه، بی نهایت پیچ و خم، حرکت تئاتر، موزه توسو لویی، جیغ تاریک و خرک وجود دارد. این 7 بخش های مختلف برای سرگرمی ساخته شده برای منافع مختلف بازدید کنندگان مختلف است. باز از ساعت ۱۱ صبح به 11 بعد از ظهر، هر یک را نشان می دهد هزینه 500 THB هر نفر. احساس کردم کم هزینه اما تجربه خوب است. اگر شما بچه ها با شما بهتر شده.

Https://www.tripoto.com/trip/7-awesome-things-to-do-in-pattaya-fly-with-shaunak-583a9d7610fd0 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

موزه دبی: دبی قدیمی ترین ساختمان اعتقاد بر این است. لوآو یارو بهشت تجربه در حال حاضر، من می گویند که نه تنها آن است بهترین لوآو در اوآهو است، اما یکی از بهترین من است با حضور در هر نقطه در هاوایی آن به ویژه تحت تاثیر قرار من است که آنها قادر به انجام چه اوآهو لوآو به انجام دهید، که شده است شکست خورده اند میزبانی جمعیت عظیمی از صدها نفر از مردم و انجام می دهد در راه که به شما احساس نمی که تو گاو تنها در وسط دام بزرگ درایو. ساخته شده در 1787 فورت آل فهيدی خانه موزه دبی. جشن در انواع غذاهای خوشمزه محلی و سازمان دیده بان معروف بهشت یارو اغراق!. بازار به شش دادگاه هر یک را در مناطق بازدید او در سفر خود را بر اساس تقسیم شده است: چین هند مصر، تونس، ایران و اندلس; هر دادگاه هر یک از این مناطق جهان شبیه به تزئین شده است. 8. هنگامی که شما ببینید دبی من کاملا این جاذبه های توصیه می کنیم. 1-موزه سفر منحصر به فرد به کویر زندگی خانه های سنتی عرب، مساجد، ماهیگیری، غواصی مروارید و تجارت را ارائه می دهد. لوآو یارو بهشت تلاش برای حفظ فرهنگ و شیوه زندگی است که به هاوایی منحصر به فرد، جزیره است.