شنا، خواندن یک کتاب در سایه و یک نوشابه خنک و یا لوله.

تاتی قفقاز مجوز 34 / 00136 ما به یکی از وسیع ترین انتخاب روز سفر بسته های تور و گشت و گذار در پوکت در قیمت بهترین ممکن در پوکت از جمله جزیره Phi، جزیره جیمز باند، چانگ پارک ملی Na، Krabi, جزایر چیزی، مایا جزیره, جزیره مرجانی، خان Soc پارک ملی، تورهای ماجراجویی, کوه پیمایی فیل را ارائه دهد. شنا، خواندن کتاب در سایه و یک نوشابه خنک و یا لوله تنفس. برای دادن ایده از آنچه انتظار تیم Phuket.Dom سخت به بازرسی و بررسی این تورهای فوق العاده کار کرده است: از جزیره-رقص اطراف فی به cruising در چانگ Na به تلویزیون های سواری در ساحل شرقی این جزیره و بیشتر, شما قطعا چیزی برای سلیقه شما در لیست ما را از تور بهترین 10 در پوکت پیدا کنید. Kayaking دریا در خلیج سدیم چانگ به شما می دهد یک دیدگاه منحصر به فرد و شخصی این بخش های شگفت انگیز از جهان. مردم مثل همیشه... قابل توجه سنگ آهک جزایر و غارها هستند تعجب به ناگهان و کایاک کوچک دریا تنها راه حق را از نزدیک، هر چند گرفتن کانال های کوچکترین است و به زیبا لاگون مخفی است که غیر قابل دسترس توسط هر قایق بزرگتر, ارائه نمایش فوق العاده از طبیعت در بهترین.  جزایر فی تور سفر صفحه ▾ برای اطمینان از بهترین روز های ممکن و بهترین کار برای جلوگیری از جمعیت برنامه سفر تور جزیره Phi تنظیم شده در سنگ است. 07:30 صبح – خروج از سالن سلطنتی مارینا پوکت یا Krabi مرداب قایق Ni ساحل – غواصی و استراحت در ساحل لو آلوم خلیج – 3 فعالیت های موجود: بازدید معروف دان فی مشاهده نقطه, استراحت در ساحل و یا گرفتن راه رفتن را از طریق فی روستای ناهار ناهار پیک نیک در جزیره بامبو خدمت است. سریع و راحت, سفر کوتاه در دیدگاه های دیدنی از دریای آندامان با مکمل خوراکی و تنقلات قبل از رسیدن به ترمینال کشتی برای شروع ماجراجویی فی گرفتن لذت می برد می شود می تواند.

معابد تایلند شگفتی های معماری در حق خود را دارد. رنگارنگ و پیچیده طراحی شده با رنگ قرمز طلا و سفید، به آنها فک خود را رها می کنند. من راهنمای من در مورد ریشه های معبد (1837، در دوران سلطنت پادشاه راما پنجم), اختصاص داده شده به راهبان دو است که به مبارزه علیه شورش چینی گفته، من سعی کردم که تمام جزئیات که آراسته به معبد و فضای داخلی آن را. جنبه جذاب ترین معبد پاگودا آن خانه به شماره طلایی بودا در انواع شمار بود. سحر و جادو در اینجا اتفاق می افتد فکر می کردم اگر مقصد بعدی نوعی نشان سحر و جادو است. اما تر٬ پوکت است هیچ چیز به جز. به عنوان نهایی پارک فرهنگی نامیده می شوند، تر٬ است هر فانتزی (کودکان و بزرگسالان) تحقق یابد. اصطبل خرید بازی بازی های آرکید سرگرمی مراکز جنگل مضمون پارک ها و رستوران های بوفه خانه. اما تمرکز خود را در این پارک می باید در فانتزی پادشاهی نشان می دهد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.deccanherald.com/content/584638/post-phuket.html

شما ممکن است متوجه است که پوکت جزیره بسیار بزرگ به معنی در حالی که برای مثال شما می رسند ممکن است اگر شما اقامت در Patong Beach که کسی که باقی می ماند در مای خان در شمال پوکت به هتل خود در 17.00 خواهد رسید... تاتی قفقاز مجوز 34 / 00136 ما به یکی از وسیع ترین انتخاب روز سفر بسته های تور و گشت و گذار در پوکت در قیمت بهترین ممکن در پوکت از جمله جزیره Phi، جزیره جیمز باند، چانگ پارک ملی Na، Krabi, جزایر چیزی، مایا جزیره, جزیره مرجانی، خان Soc پارک ملی، تورهای ماجراجویی, کوه پیمایی فیل را ارائه دهد. بسیاری از نقاط زیبا اطراف جزیره ص وجود دارد; که توریستی ندیده آنها را... اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. پوکت اهنگ خیالی نشان می دهد یکی از بهترین نمایش در پوکت است. اما، شما همیشه بالای طبقه فوقانی VIP تنها با رزرو با Ac.Tour پوکت با سرعت قایق اجرا می شود به چانگ سدیم خلیج کنید، ما صد پیچیده کوه جزایر عبور. پوکت تور مستقیم تر مورد بررسی 22 سپتامبر سال 2016 از طریق موبایل نمی داند که بروشور گفت ما می شود به بیرون هتل در 5 pm. "حتی اگر شما مهمان در پوکت برزیلی است محفوظ باشد می تواند" انتخاب و توسط مینی ون مطبوع بازگشت به هتل خود را خوشحال. استراحت در ساحل شنا بروید و ترک چاپ پا در ساحل شن و ماسه پودر سفید.