سفر به پایان رسید در بالا با بادبان شب در ادم بددهن و ماجراجو زیبا.

ماجراجویی Ripley's.aunted پاتایا جاذبه جدیدترین خالی از سکنه دارای آرایه سرگیجه آور حرکت از جلوه های ویژه شگفت انگیز بازیگران زنده و animatronics است. پاتایا phetora فعالیت در زمین در یا زیر آب.  سپس ادامه بازدید کردن دولت از هنر اکریلیک تونل زیر آب است که به تقسیم 3 مناطق. ما 10 مراجعه کنید باید و لیست را مشاهده کنید. به عنوان revellers کشف آن صحنه زندگی شب برق که در آن نوشیدن و مهمانی تا سحر ادامه پس از تاریکی، اقدام به خیابان ها، مبدل می شود. نمایش کشتی تمساح توسط بانوی هنرمندان شاهد و بازدید از مزرعه تمساح. سیب به تور همان برنامه سفر و کیفیت خود را رزرو سبد خالی این وب سایت خدمات رزرو برای دهد تورهای و فعالیت های مختلف را فراهم می کند و نه با متصل یا مگر اینکه این وب سایت صراحت آن یا شرکت رسانه آلکاتراز شریک رسمی است نشان می دهد با هر یک از سالن های تیم هنرمندان وقایع یا سازمان های حمایت. آنها اطمینان حاصل شود که شما را از تعطیلات خود را و دور با خاطرات فوق العاده و داستان به نمایش خیره کننده و فعالیت های هیجان انگیز می آیند. 10 دلیل خوب چرا شما باید انتخاب کنید سفر توپی تورهای مسافرتی توپی پاتایا تور پاتایا در تایلند با دفاتر در بانکوک و چیانگ مای و پاتایا با بهترین قیمت ها است. راهنمای خصوصی خود را مشتاق به شما تور فراموش نشدنی با چشم انداز محلی در بهترین منطقه پاتایا ارائه کرده است. اقدام به auk سام خان ساکنان توسط نمرات وحشی میمون به نام میمون و صخره.

استفان مدرسه بین المللی جمعه گذشته با حضور دانش آموزان کسب و کار مطالعات اقیانوس مارینا نمایش قایق در پاتایا برای حمایت و زمینه به ما آموزش می دهد. آن روز عمل بسته بندی شده با بسیاری از نکات برجسته به ذکر است. ما شروع به فکر کردن سفر در مورد مناطق بازاریابی است که ما ممکن است در عمل بار ما تور قایق نمایش را مشاهده کنید. ما سپس تور مارینا از استاد habour و او توضیح داد که چگونه لنگرگاه درآمد تولید، چرا آنها نگه نمایش قایق و که آنها را با محصولات مختلف خود را هدف قرار. ما همچنین به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن مرکز تولید قایق خود بودند و متوجه شده که بادبانی دیدیم که در حال ساخت یک نمونه کار تولید شد. خب روز در ارتباط با ما واحد بازاریابی بلکه تولید. کارکنان در نمایش قایق بسیار آگاه در مورد محصولات خود شدند و این فرصت منحصر به فرد برای دیدن بود "پشت صحنه" کسب و کار بسیار موفق. سفر در بالا با بادبان شب در ادم بددهن و ماجراجو زیبا به پایان رسید. این بود بهترین سفر مدرسه تا کنون! ما در خیابان.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.newswit.com/.gen/2016-12-09/94f301371601542e8c8063c525ec8272/

یافتن هتل idethel خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. ملکه عقرب, بانوی جوان با مقدار زیادی از عقرب های سمی در لباس اش تمساح تخم مرغ شکستن جشنواره مه تا اوت سیرک ديد و تمساح کشتی نمایش s پاتایا جدید از طریق راه رفتن زیر آب آکواریوم دیدن شگفتی های عمیق بدون خیس شدن. رزرو مستقیم با اپراتور تور محلی و جلوگیری از واسطه کوچک سپرده به امن رزرو و پرداخت تعادل در انتخاب خود را در بانکوک توجه داشته باشید: برای عضویت در گروه بدون هزینه های پنهان تور تورهای ما نیاز به کامل پیش پرداخت. فرهنگی extravaganzas و بانوی دهد پسر، جزیره سفر و مسافرت که رتبهٔ ماجراجو شما ببر باغ وحش و باغ گرمسیری – آن همه وجود دارد، و سپس برخی از! آیا شما ترجیح می دهند فضای لوکس در یک هتل در تنظیمات باغ و محیط اطراف جلو ساحل یا مغازه ماساژ فقط متواضع پاتایا به ارائه است. پس از آن به بعد ما اقدام به ساحل Jomtien که خواهیم دید شن و ماسه سفید و خط ساحلی بسیار طولانی برای لذت بردن از. طول جاده ساحل راست بسیاری از مغازه های سوغات، رستوران، اصطبل مواد غذایی وجود دارد و دریا خوب رستوران و مواد غذایی موجود به خصوص در تقریبا دور پایان جاده ساحل عبور جاده Sukhumvit در پایان نگاه گالری سنگهای بزرگترین در پاتایا حدود 12:00 بعد از ظهر ما را به هتل بازگشت داشته است. ظرف بیست سال پاتایا از خواب آلود ماهیگیری جامعه تبدیل شده است به خوابگاه بین المللی اغلب به اشاره به عنوان 'Riviera تایلندی. کشف شگفت انگیز وقایع روزمره که مردم محلی را مسلم اما رمان ویژه به خارجی ها در نظر گرفته شده است.