آب و هوای تایلند است و به طور کلی گرم، مرطوب و کشورهای جنوب شرق آسیا در Monsoonal در زمان مانند.

کوسه جزیره نزدیک برای متقاضیان آدرنالین است. آب به معنای نمادین به پاک کردن و پاک اما با آوریل یکی از تایلند داغترین است چند ماه نیز به ارمغان می آورد در تسکین شیرین از گرما. به کسی که وجود دارد صحبت شده است به کسی که وجود برنامه ریزی سفر خود را سفارشی ساخته شده توسط یکی از متخصصان تایلند ما تماس در سفر خود را به طور کامل به برنامه ها، منافع و بودجه متناسب با 1-855-838-2115 آغاز شده است سخن گفت. تایلند ارائه می دهد بزرگ خرید--از پر جنب و جوش بازار های خیابانی به مراکز بزرگ خرید. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. ساحل شرقی زیبا شمالی کاوش شمالی تایلند سواحل تایلند ممکن است - اکتبر تایلند را از سطح زمین در این تعجب three-wheeler. پایتخت سابق این چرم گاومیش تاریخچه بهشت است. دو مهم در بانکوک در میان بسیاری از معبد بودا Reclining با مجسمه بودا که 156 متر طول و حدود 50 فوت ارتفاع و معبد از سپیده دم منار 260 پا که تبدیل به نمادی از بانکوک تصاویر. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی. آب و هوای تایلند است و به طور کلی گرم، مرطوب و دیگر در جنوب شرقی آسیا در زمان مانند کشورهای monsoonal.

به عنوان مثال، توافق Tuniu مشتریان به خرید بلیط هواپیمایی نگر زندان فر یا سرمایه شرکت هواپیمایی با قیمت های بسیار جذاب و آنها را با دیگر محصولات Tuniu بسته نرم افزاری اجازه می دهد. بر روی کسب و کار رزرو محل اسکان ما حرکت کنیم. به عنوان منابع سفر تاسیس اوقات فراغت خود را به سرعت گسترش پوشش خود را در مقصد مسافرتی داخلی و بین المللی را مورد استفاده قرار Tuniu را محل اقامت رزرو در کسب و کار تحویل نتایج به همان اندازه موثر در طول سه ماهه سوم. در حال حاضر ما بیش از هتل 640,000 بیش از 200 کشور و مناطق تحت پوشش. بر اساس تجربه ما، مشتریان رزرو خوابگاه برای مقاصد تفریحی اغلب هتل ها بالا پایان با ADR بالاتر از سفر کسب و کار پرداخت. چرا Tuniu را ADR است یکی از بالاترین در صنعت. علاوه بر پوشش، ما همچنین خدمات مختلف جدید برای بهبود تجربه کاربر معرفی خواهد شد. به عنوان مثال، ما را معرفی جدید رزرو سرویس است که اجازه می دهد تا کاربران با هم بسته نرم افزاری خدمات هتل فعالیت های تفریحی یا ناهارخوری تجربه همراه با رزرو هتل. همچنین، ما معرفی فن آوری های جدید است که اجازه به کاربران برای بهتر کشف و کاوش هتل آنلاین یا از طریق دستگاه های تلفن همراه خود را. این ترکیب فن آوری های نوین با اوقات فراغت ما سفر تمرکز، ما رزرو محل اسکان ما از همسالان خود صنعت افتراق.

Http://finance.yahoo.com/news/edited-transcript-tour-earnings-conference-212128551.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. لطفا توجه داشته باشید که سن قانونی آشامیدنی در تایلند 20 است. سرسبز پارک های ملی پرورش تعداد زیادی از حیات وحش طلایی معابد شیطان در خورشید و تپه نورد حفظ فرهنگ غنی قبیله ای. مهمتر از همه، آن لذت ببرید و فراموش نکنید که برای چانه زدن برای قیمت خوب. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. جنگل و رودخانه ها و کلبه بامبو و چوب ساج خانه معمولا اینجا دیده می شود و پرندگان و دیگر حیوانات زندگی فراوان هستند. سفر در تور سفارشی و یا ماه عسل به تایلند، انهدام در سواحل شاعرانه و کشف آن از راه دور منطقه مرکزی تایلند مقصد ساحل مشهور است اما متخصصان ما می دانیم بسیار بیشتری برای کشور از ماسه نرم، نخل حاشیه آن وجود دارد. شهر مانند بانکوک و چیانگ مای بازار شب جالب است که ارزش بازدید دارند. آن را به عنوان تعطیلات مدرسه نیمکره شمالی آن نیز کاملا از ژوئیه اوت مشغول به دریافت می تواند. سفر "سرزمین لبخند" و شما یک کشور از تضاد را کشف کنید.