انگار هیچ کمبود ماهی، خرچنگ نرم تنان صدف میگو ماهی مرکب و حتی چند موجودات دریایی ناآشنا نمایش.

هر یک از آنها در اختیار داشتن چیزی منحصر به فرد و هیجان انگیز. اگر شما به دنبال یک تجربه آدرنالین-پمپاژ، سپس کرالا انواع پرماجرا بازی ارائه می دهد. جدای از این, شما باید جاذبه های مانند خانه اپرای سیدنی و برج سیدنی و لونا پارک و باغ های گیاه شناسی سلطنتی و سواحل متعدد. واقعا یکی از جشن ترین دیدنی و جذاب و برقی در جهان است. محدوده فعالیت از غواصی، به تماشای کوسه تغذیه به گشت و گذار تالاب حتی safaris. محدوده درجه حرارت بین 17 تا 25 درجه سانتیگراد در زمستان. هر زمان از سال مناسب برای رفتن به ریودوژانیرو است. و در نهایت، من به شما بگویم که پاریس است یکی از بهترین مکان در جهان برای خرید، ناهار خوری و هتل اقامت لازم نیست.

به یاد ماندنی ترین غروب آفتاب داشتیم در پوکت در اسکله کیپ کاتا ویلا whilebeing چند beers و غذا پخته صفحه اصلی تایلندی گرفته شد. غذا خوشمزه دوست craft آبجو و فیوژن آشپزی در پوکت قدیمی شهر بله، راه رفتن در اطراف این منطقه مرکز شهر و تحسین سبک چین پرتغالی (تلفظ seeno). اما بهتر است رفتن به پوکت قدیمی شهر craft آبجو و فیوژن غذا تایلندی. برای ما، درخواست اصلی رفتن به پوکت قدیمی شهر فرصتی برای دوست داشتن craft آبجو و فیوژن آشپزی در یکی از بسیاری از موسسات مرسوم، مد روز است. این مکان برای رفتن به اگر می خواهید درمان خود را به یک وعده غذایی مجلل است (که آیا تایلندی و غربی یا سایر غذاهای آسیایی) و همچنین یک لیوان (یا دو یا سه) وارداتی شراب و آبجو. ما یک وعده غذایی خوشمزه در گشت و گذار & چمن، محیط در ممنوعيت لذت می برد، و ما هوس آب چاق و چله راضی در صنایع دستی & شرکت داشتند. دفعه بعد ما شده، و اطمینان به Khao Kab توو را امتحان. شام دست انتخاب از بازار غذاهای دریایی Rawai خب برای این نوع ما از غذاهای دریایی تجربه! تنها شرق ساحل Rawai نزدیک به نوک جنوب پوکت بازار بزرگ دریایی که در آن ماهیگیران خود گرفتن روز فروش است. انگار هیچ کمبود ماهی، خرچنگ، نرم تنان، صدف و میگو و ماهی مرکب و حتی چند موجودات دریایی ناآشنا در صفحه نمایش. تازگی از بازار غذاهای دریایی Rawai که غذاهای دریایی تازه خرید و سپس itacross را خیابان به یکی از رستوران های محلی که آنها آن را برای شما طبخ است.

Http://tielandtothailand.com/things-to-do-places-to-go-in-phuket/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

آن اساسا همه چیز شما می خواهم از ساحل - یکشنبه, گشت و گذار و شن و ماسه، نه به ذکر است فوق العاده لوکس تفریحی به کيش است. فقط چیزهای زیادی وجود دارد برای دیدن در وگاس لا که شاید یک سفر نه به اندازه کافی خواهد بود! توچال علی لا Uluwatu لا علی Uluwati رفت و آمد مکرر در بالی بالی اندونزی متخصص در استخر ویلا با مناظر سبز احاطه شده است. این معنی یا کروز در دریای کارائیب و خلیج مکزیک و یا بر روی اقیانوس آرام شمالی. همانطور که برزیل است زیبا از جنگل های استوایی دوستداران طبیعت نا امید نخواهد بود. جنوب شرق آسیا مقصد توریستی جدید برای honeymooners است. شما می توانید لذت ببرید خوب اسکراب صورت, موم, یا ماساژ در هر یک از بسیاری از چشمه های معدنی و استراحتگاه بهار/بهداشت و درمان. دیگر تجربه خیابان فریمونت، خیابان است که به بسیاری از کازینو مشهور میزبانی شده است شامل. انتخاب قطعی و بدیهی است که یکی از افرادی که می شناسید در حال حاضر را انتخاب کنید.