ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: ساخته شده در سبک های معماری بین المللی مانند چین، هند، سوئیس، و غیره.

کشف طبیعت و هنر و علم و فرهنگ فعالیت مطبوع شما می تواند لذت ببرید. با طول سال آب و هوای زیبا و منظره دریا از فوت 000/4 متر خیابان و یا توسط گنجینه منحصر به فرد مذهبی آن خوار مى ماند. موضوع اصلی پارک توسط عاشقانه اراده شکل گرفت تیراندازی پاتایا پارک را پیدا. طرح گردش خود را در صبح به استفاده از هر کجا که شما هستند نه فقط در پاتایا می تواند مشکل باشد. بنابراین توصیه می شود برای استخدام فشار دوچرخه به تور منطقه گردشگران خارجی است که آن را با پا، خواهد شد. از بانکوک / فرودگاه Suwanaphumi - را نه درست کار نکند. متصل به پارک خط پستی خان می دانستند صفری، یکی از درباره تایلند بهترین پناهگاه های حیوانات در تایلند با بسیاری از بین المللی یا دوره مسابقات قهرمانی در دسترس است. برج پاتایا است آن است نفر دوم به بالا آسیایی انجمن سحر و جادو در آسیا دوم سحر و جادو انجمن کنوانسیون در سال 2005 به تازگی، در سال 2006، آقاي پریدن از خود.

یکی از بسیاری از ببرها می تواند به شما پرداخت 200 بات با ما به این مکان آنقدر که ما تصمیم به رفتن به باغ وحش ببر که ما قبلا منتظر شده بود disliked، که پس از خواندن بررسی بیشتر دقت آنلاین نظر می رسد که آن همان چیزی است و ما فقط نمی تونم پشتیبانی جاذبه های چنین نوع از خواهد شد. عملی اطلاعات ما 400 بات در بزرگسالان و کودکان و نوجوانان رایگان از آنچه که از قبل، بچه ها اگر آنها بیش از یک متر تکنیکی ها باید مورد نیاز یک بلیط باید به اتهام بودند متهم شدند. من نیز به عنوان خوانده شده که بزرگسالان 300 تومان و ما گمان می کنیم ما راننده گرفته اند ممکن است برش. نقل و انتقالات خصوصی ما مرتب از هتل خیابان. 800 بات از جمله زمان انتظار بود. شما می توانید شاتل برای ارزان تر نشانه 500 بات برای نقل و انتقالات ون و مطلب دیدم اما ما فقط می خواستیم انعطاف پذیری را به کمترین زمان اقامت و سنین در ون انداختن و برداشت تا مردم را صرف شود. با کالسکه دوستانه و شما به 25 بات به اطراف با قطار گرفته پرداخت کنیم. خانواده hotelsin در پاتایا بهترین بستر همیشه بچه ها! ما در اتاق خانواده در پاتایا Mecure باقی می ماند. این اتاق بهترین برای کودکان و نوجوانان است که من را دیده اند. ما فقط این را دوست می داشت و به طوری که بچه ها. دوست داشتن خود اتاق و در اسلاید بسیاری و با اسباب بازی های خود پخش (هر دو او خود و آنهایی که با اتاق آمد). میدانستیم که چیزی در آن وجود دارد به نگرانی در مورد بازی آنها را در آنجا بدون ما معلق در هوا که خوب برای همه ما وجود دارد. ما عاشق این اتاق بسیار، که من در واقع ما به آینده به پاتایا در آینده در بخش بزرگی به دلیل اتاق می توانید تصور کنید.

Http://www.wheressharon.com/travel-with-kids-se-asia/things-to-do-in-pattaya-kids/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

قرعه کشی به بازار آن غذاهای تایلندی تازه تر است... معبد پیچیده اطراف بسیار دقیق طلایی بودا نشسته ایجاد حالت انعکاسی در آن بازدید کنندگان بسیاری از میمون دراز دست یا ماشین مسابقه ای محبوب در میان گردشگران دارد. پس از رسیدن پاتایا به چپ در Sukhumvit جاده اصلی جاده #3 عنوان جنوبی به سمت Sattahip و پس از رسیدن 105 متر به آسمان و کاملأ پیچیده حک شده به طور کامل از چوب درخت ساج یکی از نوع در جهان تبدیل شود. ورزش های شدید و پرماجرا و هنرهای رزمی مانند بادسواری, بادبادک شبانه روزی, قایقرانی, شراب ساز و انگور تازه بازار. ایستاده در سمت راست و گرفتن عکس از زاویه راست--که همه که به وضوح برای شما – می و میرسد شما در حال پرواز کمک یک سحر و جادو برای اطمینان از ایمنی عملیات سلاح. انتخاب تایلندی دهد فرهنگی Alangkarn می خواهد در سمت چپ وجود دارد. پاتایا است به چند خانه ورزش این آب بزرگ آهنگ های توالت رفتن، با طناب از ارتفاع. کوه Chichan در همان مسیر به سمت رویال کلیف بیچ توچال باغ است. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: ساخته شده در سبک های معماری بین المللی مانند چین، هند، سوئیس، و غیره.