سیاست به سرعت در حال تغییر و اشتیاق زیادی برای نوسازی کوبا کوبا به بازدید اکنون است مهم تر از همیشه.

قبل از هر چیز دیگری بگویم، اجازه بدهید به شما بگویم که مکان وجود دارد 3 باید بازدید در پاریس - کلیسای جامع نوتردام پاریس ناپلئون قوس د Triomphe و برج ایفل. کوهنوردی، برف سواری اقامت سمت دریاچه جنگل دنباله غواصی، حمام, سواحل شنی, مراقبه, غذای خوشمزه، شما فقط نام آن و شما آن را در هند و که بیش از حد, در قیمت های مقرون به صرفه. بزرگترین موزه باز روی زمین در این مکان به نام لوکسور (luxor) است. نوک می شود سعی کنید کروز بندر در شب همراه با یک شام فوق العاده، باور، ارزش آن را. زیبایی بی سر و صدا از سواحل سیشل هنگ کنگ را مقصد توریستی کامل روستا سبز گسترده، کوه های بلند، درگیر و عجیب و غریب فرودگاه ویکتوریا هاربر صومعه با شکوه و بت های بودا، افق دیدنی ارزش دیدن در طول روز و همچنین سایت شبانه و تاریخی. سفر به مصر در دوست 'از جهان"، با توجه به این واقعیت است که مانند برخی از 100 + هرم که کشور دارای وجود دارد. فقط در مورد نگرانی های خود را فراموش کرده و لذت ببرید! کشتی های ستاره در طول روز کمک می کند تا لذت بردن از زیبایی خیره کننده فرودگاه ویکتوریا هاربر. Aldabra لاک پشت غول پیکر، سیشل آن بهشت بر روی زمین برای دوستداران زیبایی طبیعی واقعا است. اگر شما 'حیوانات-عاشق' و می خواهید به صرف وقت خود رعایت شگفتی طبیعت، سپس کنیا یکی از بهترین نقاط تعطیلات در جهان برای شما می تواند.

با آغاز تحولات سیاست های ایالات متحده به سرعت در حال تغییر و کوبا اشتیاق زیادی برای نوسازی بازدید کوبا در حال حاضر مهم تر از همیشه است. درب بار دیگر نزدیک به راحتی می تواند. بنابراین مسافران ماجراهای خود را انتخاب کنید که آن ویژگی های تعدادی از گشت و گذار اختیاری با سفر روز به هاوانا شامل برنامه سفر ديگر متفاوت است. از Varaderos خوان Gualberto گومز فرودگاه شرکت کنندگان به توچال ساحل Melia Varadero قبل از تنظیم در دو روز بعد به Cardenas، شهر کوچک درست در جنوب Varadero، برای مراجعه به بازار کشاورزان موزه نیشکر و ذخیره زیست محیطی پر از پیاده روی مسیرهای پیاده روی و رنگارنگ گیاهان و جانوران بررسی خواهد شد. آنها pictographs کلمبیایی و 2000 ساله توطئه دفن داخل غار محلی را نیز دید. در روز سه مهمان درایو به ساحل و کشف کرد. تور پیاده روی قدیمی هاوانا پر زرق و برق میراث جهانی یونسکو و یکی از بهترین نمونه هایی از حفظ اسپانیایی استعمار معماری توسط گشت و گذار در هاوانا مرکز Vedado و Miramar دنبال است. بعد سوار دیدنی همراه نام malecon جایی و توقف در مقرر هتل تاریخی برای جهان - معروف mojitos و نمایش های دیدنی و جذاب است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.washingtontimes.com/news/2016/dec/15/travel-stocking-stuffers/?utm_source=RSS_Feed&utm_medium=RSS

این کشور پر از زمینهای پست و جنگل های همیشه سبز است. با بزرگترین ناوگان دریایی جهان را سبوس دیوهی راه های هوایی شما از فرودگاه بین المللی در مردان به مقصد تعطیلات خود را بکشد. متعلق ducal نیز ساختار باید به سادگی برای آن اسکله نفس گیر است. ماسايي مارا ملی رزرو برای مردم محلی، آن است 'مارا' واقع در جنوب غربی کنیا. کودکان از سراسر جهان به جلو نگاه به دیزنی گرفتن تعطیلات. شما به هر یک از این با توجه به منافع و میل کنید. کیپ تاون مقصد توریستی بیشترین بازدید در آفریقای جنوبی است. لیست می توانید بروید و در، برای مقاصد تابستان در اسپانیا. پیاده روی بسیار مورد استفاده در تابستان است. سوار هلی کوپتر بیش از گراند کانیون نیز می تواند یک تجربه فراموش نشدنی.