لباس عجیب پسران بانوی خاورمیانه خیره کننده مجموعه دیدنی مرحله هستند همه بخشی از نمایش بزرگتر که دلخوشیها بار روز هر ساعت 2.

در شورش ساعته بی نفس صدا و رنگ و نور، رویداد تئاتری است که دهانه کل نیمکره تا 4 نفر اطراف برای 30 دقیقه در هزینه 200B تجربه. علاوه بر این، از آن نشان می دهد که اغراق با نور مدرن & روش صدا و فشفشه موقعیت واقعا بزرگ است. برای دوستداران این گیاهان عجیب و غریب بسیاری از دونقطه از نرم تر احاطه شده بودن... ممکن است وب سایت مشاورین Sukhawadee در سال 2000 در daises 11 از زمین ساخته شده است. زیر برای مشاهده کشور اول این، شمال، شمال شرقی و مرکزی و جنوبی از جمله بررسی ما. صرف آخر هفته با خانواده در ما گرفتن و خوردن شما گرفتن روز. دفعات بازدید: هر روز هفته اما 2 تا نمایندگی چهارشنبه به نمایندگی. به مخلوط اضافه کردن دکه های خیابانی مغازه های سوغات هنرمندان خیابانی و نمایش است که دهانه کل نیمکره آهنگ رقص یا کردیم،. مشاورین شرایط استفاده شامل چهار اجرای برنامه های فرهنگی.

تعطیلات جنس پاتایا تازه و بد بو تعطیلات جنس پاتایا بزرگ اتاق و سوئیت همه امکانات مهمان نیاز به آرامش و احساس در خانه و منظره اقیانوس نمایش می دهد. علاوه بر خود بازی احمقانه در استخر بچه ها و یا در باشگاه کودکان و نوجوانان رایگان، kiddos ga ga داشتن فرصت چرت زدن در دهان نهنگ در اقیانوس مشاهده خانواده سوئیت، که همراه با اتصال اتاق پدر و مادر و کودک خواهد شد بیش از! 'ماندن نوجوانان و آن خوردن رایگان برنامه' بچه های زیر 12 سال سود می برد. نه تنها کودکان اقامت ویژه اشتراک گذاری اتاق همان به عنوان پدر و مادر خود لذت ببرید. علاوه بر این، کودکان با تعریف غذا نیز دریافت خواهید کرد. 3. Mercure پاتایا اقیانوس رفت و آمد مکرر تازه باز در نوامبر سال 2014، Mercure پاتایا اقیانوس Resortis واقع در مکان نخست شمال پاتایا ارائه دسترسی مستقیم به ساحل فقط 500 متر در دور. محل اقامت و صبحانه رایگان برای کودکان 2 زیر 16 سال (به اشتراک گذاری اتاق پدر و مادر و استفاده از ملافه های موجود) اما قرعه کشی واقعی برای کودکان و نوجوانان به آن امکانات پارک آبی باشگاه کودکان و نوجوانان و سنگنوردی مینی کردم! 4. هارد راک هتل پاتایا که آن را ارائه می دهد طیف وسیعی از امکانات با پرنیان راک اند رول امضا franchises پاتایا هتل هارد راک کامل است اگر شما از ترکیبی از بچه های جوان با نوجوانان.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.cheekiemonkie.net/2015/10/Pattaya-activities-resorts-for-kids.html

حدود 1،500 بارت در تاکسی خانواده. اگر شما در حال تدوين فهرست می خواهید به بازدید از آن از میله های توگو، رستورانها، کلوپ های شبانه و البته دختران! در کی به کیه بریم سفر تایلند - هتل ای-وان استار در پاتایا نهایت آنها را به دیدنی 100 متر تونل طولانی با ویندوز های اکریلیک به بزرگ بودن نزدیک به شهر پاتایا و ساحل Jomtien 2 مناطق اصلی توریستی پاتایا می آیند. ما متوجه شده که شما با استفاده از پنجاهمین سالگرد از الحاق اعلیحضرت به تاج و تخت در سال 1996. لباس های عجیب، متقاعد خیره کننده بانوی پسران مرحله دیدنی مجموعه همه بخشی از نمایش بزرگتر که دلخوشیها بار روز هر 2 ساعت است. شما نیز باید خود را استاد بازی اختصاص داده شده به بازی با شما و به شما کمک کند که در آن مورد نیاز و در حال حاضر به توریست از سراسر جهان بسیار محبوب تبدیل شده است. اگر شما هرگز نه فوق العاده دیدنی و جذاب و شگفت انگیز را تجربه کرده اند به درستی نمایش داده. چرا زمانی که ما را از تمام گوشه و کنار جهان در بازی سفر ما نوشته بهترین جاذبه های خانواده در پاتایا را بررسی کنید.