از زمانی که شما در حالی که تلاش برای انتخاب یک نقطه تعطیلات بزرگ از میلیون ها نفر از مقصد در سراسر جهان Clueless هستند.

شما باید به گرفتن نگاهی اجمالی ساختمان امپایر استیت جزیره الیس و برادوی. از زمانی که شما در حالی که تلاش برای انتخاب یک نقطه تعطیلات بزرگ از میلیون ها نفر از مقصد در سراسر جهان clueless هستند. قطعا، میان بازیکن بزرگترین در صنعت گردشگری است. این هتل خانه استخر پشت بام Skye نوار است که معروف برای نمایش منظره فوق العاده آن است. در اینجا، شما می توانید زیبایی طبیعت و تنوع فرهنگ و سنت لذت ببرید. استان های جنوبی در تایلند، ارائه هر دو این مقصد تجربه ای که از یکی می تعطیلات ساحل معمول متفاوت است. پرسنل پارک وضع زندگی نظامی در قلعه است ارزش. بخشی از ساحل خود را با ماشین در حالی که بقیه در سمت چپ برای بقیه برای لذت بردن از علاقه مندان، مسابقه مورد علاقه است.

Yanui یکی از Phukets بهترین ایکه حفظ اسرار، با گردشگران چند حتی در فصل بالا شما اتاق بیشتر برای مانور دادن. کاتا کوچکترین Phukets سواحل اصلی اما مناسب برای شنا کردن. تصویر توسط نیکولا Vollmer مورد استفاده تحت لیسانس خلاق عوام مجوز 2.0 رودخانه کروز از کشف گنجینه های پنهان خلیج Maphrao به لکه بینی پرنده بومی گونه و تغذیه دست میمون ها نوعی میمون دنیای قدیم، اکو cruises Rovers رودخانه موجود است همه ویلچر دوستانه است. با استفاده از قایق پایین تخت معروف به Pitta شما قادر خواهید بود به شنا در آب های اطراف پوکت و برخی از غذای سنتی فوق العاده در هیئت مدیره. با توجه به Rovers رودخانه تقریبا تمامی انواع تور امکان پذیر است. مردم با توانایی های مختلف زندگی می کنند، حرکت، بازی، کار، سفر و عشق! صندلی چرخدار قابل دسترس پوکت تایلند غواصی پیدا چند افراد معلول که رانش طبیعی آب فراهم می کند درد ضروری برای بیماری های خود را. اما در حال حاضر امکان رفتن غواصی در همان زمان با تشکر از سازمان های مختلف است که صرفا با معلولین و ویلچر کار کاربران. گربه خوانده است یک ساختمان چند منظوره و تجهیزات زیر آب است که می تواند جای غیر فعال غواصان به عنوان آنها اکتشاف مسحور زندگی دریایی زیر آب اطراف پوکت در بر داشت. طوری که برنامه های مناسب در محل منحصر به فرد می خواهد و نیاز دارد می توان شما را قبل از دست ارزیابی است. تصویر توسط holidaypointau مورد استفاده تحت مجوز عوام خلاق رونوشت 2.0 فیل فیل کوه پیمایی Thailands نماد ملی با برخی از 100000 در اواخر قرن 19 اهلی گفته است. این روزها جمعیت کاهش یافته است به 2000 تخمین زده شده با گونه حفاظت شده poaching هنوز مشکل عمده.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.curbfreewithcorylee.com/2016/11/28/wheelchair-accessible-phuket-thailand/

اگر شما موفق به پیدا کردن یک فرد مثل این چسبیده پس از شما تایید است که او واقعا می خواهد برای رفتن به آنها را برای زندگی، که در آن شما رفتن. اما برجسته هر سفر Ga سواحل زیبای شنی، نقره ای خواهد بود. اگر به هر دلیلی، هیچ کدام از این برش، شما انتخاب برای انتخاب شرکای خود را بر روی خط باشید. در 28 درجه سانتی گراد گرم می شود و با زنده کردن salt-water پر شیب در استخر این واقعا درمانی و نیرو است. 11. لاله و آسیاب های بادی - امضا از آمستردام اگر می خواهید به صرف تعطیلات خود را در یک محیط کاملا متفاوت و سپس ونیز بهترین مکان برای انتخاب کردن است. علاوه بر این، این شهر در فرهنگ و تاریخ چشم­انداز باارزش موزه لوور و بسیاری از کلیساهای بزرگ معروف است. در حالی که استخر و وان آب داغ در صبح تا 12 شب از 7، شوت کوسه از ساعت 9 صبح باز است 4. نیوزیلند بسیار خوبی شناخته شده برای آن منحصر به فرد گیاهان و جانوران است. قمار در سال 1910 در وگاس لا قانونی است; این جاذبه های گردشگری می کند بزرگترین صنعت در نوادا است. باید ببینید سایت عبارتند از: هنرمند پالت، کوره زغال چوب، بدواتر، موزاییک دره، کلیسای جامع قرمز، نقطه زابریسکی، شیطان گلف و دهانه Ubehebe.