جشن سالانه در تایلند، این می بیند 'جشنواره از چراغ' از هزاران نفر از زیست تخریب پذیر، فانوس های سفر پایین آبراه تایلند.

Lush.ational پارک پرورش تعداد زیادی از حیات وحش طلایی معابد شیطان در خورشید و تپه نورد حفظ فرهنگ غنی قبیله ای. فیل کوه پیمایی در منطقه چیانگ مای - چه بهتر از راه را به یاد داشته باشید شما تور تایلند از با عکس شما بالای یکی از این حیوانات بزرگ و سند بسیار محبوب است! این شهر آرام است پریدن نقطه برای بازدید به پاس آتش جهنم بدنام و رودخانه کوای. بازديد به مزرعه ارکید، لذت بردن از ماساژ تایلندی دادوستد در بازارهای کوچک و آبراه تایلند با قایق سواری چیزهای دیگر محبوب برای تعطیلات تایلند انجام هستند. خرابه پارک تاریخی Sukhothai سایت میراث جهانی یونسکو قابلیت باقی مانده از کاخ سلطنتی، معابد و دیگر ساختمان و ویژگی های هنری و معماری دوران برجسته. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. در سی سال گذشته، تایلند به قدرت سیاسی دست بسیاری از اوقات، اغلب به دلیل نیست بلکه انقلاب و اعتراضات تغییر دیده می شود. آب به معنای نمادین به پاک کردن و پاک اما با آوریل یکی از تایلند داغترین است چند ماه نیز به ارمغان می آورد در تسکین شیرین از گرما. راهبان با احترام زیادی درمان می شوند.

اصالت به طور کلی همراه با چیزی که واقعی، واقعی و یا واقعی است. مثل کسانی که ارائه شده توسط سفر طرح های مانند Workaway و یا فرصت های گسترده جهانی در مزارع ارگانیک این تجربه ساده و روستایی یا طبیعی می تواند به معنای. و یا به آن می تواند مندرج در ریگ دار, دشوار است حتی تجارب از زاغه گردشگری در ریو د Janiero به بی خانمان گردشگری در پراگ و گردشگری سمی. اما صحت ایده بسیار پیچیده می بیند چه یک نفر به عنوان تجربه معتبر است, دیگر ممکن است که به عنوان شم مشاهده. و مهم ممکن است که اگر کسی معتقد است که آنها در حال گرفتن تجربه معتبر، که آیا خود به خود یا مرحله ای. بنابراین، به نظر می رسد صحت توسط افراد تعامل با و تفسیر محیط اجتماعی و فیزیکی ساخته شده است. یکی می تواند استدلال می کنند که تجربه معتبر گردشگری يک تناقض درخود است. هنگامی که مکان و یا تجارب کشف و جمعیت گردشگران، آنها نهایت خواست گردشگران خود و فرصت های اقتصادی این را برای ارائه دهندگان ارائه تغییر. هنگامی که یک مکان ساختگی می شود به منظور فروش خود را به مصرف کنندگان و مردم محلی و فرهنگ به دستکاری و استثمار را افشا می حضور گردشگری به Disneyfication می شود. و به این ترتیب ادامه جستجوی گردشگران صحت. رویترز/دانیل Munoz شرکت خلقت آن ندارد به این ترتیب هر چند: استراتژی شرکت ایجاد یک جایگزین جذاب در جستجو برای صحت را ارائه می دهد.

Http://www.businessinsider.com/tourism-authentic-village-kidlington-england-2016-11?utm_source=feedburner&utm_medium=referral شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

پایدار جنگ بسیاری از حملات overthrows و ناپیدا Ayutthaya را گسترده تجاری با مناطق دیگر تضمین نفوذ شکوفایی هنر و تسلیحات و دین و آشپزی. جشن سالانه در تایلند، این "جشنواره از چراغ' هزاران فانوس های زیست تخریب پذیر، خانه ساخته شده سفر پایین آبراه تایلند می بیند. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. با وجود این جیب زیبایی آرام با پارک یافت می شود وجود دارد، معابد و جبهه های سنتی فروشگاه در سراسر شهر پراکنده. بسته به سفر که شما در شما سفر توسط خودتان ممکن است: سوار با دیگران به اشتراک در Songthaew - کامیون وانت تبدیل اغلب در سراسر آسیای جنوب شرقی دیده می شود. در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. در اینجا، ما در حال حاضر تعداد کمی از ما فعالیت های مورد علاقه خانواده. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین.