از برخی از بیشتر معمولا مکان شناخته شده است که ما در حال حرکت همه میدانیم برای تعطیلات گرمسیری ایده از پوکت بازدید از یک ایده بد هم نیست.

با پوشش جنگل بزرگ بیش از حد، فیل کوه پیمایی نیز چیزی است که ارزش تجربه است. حرکت از برخی از اماکن معمولا شناخته شده است که همه ما می دانیم برای تعطیلات گرمسیری ایده از پوکت بازدید از یک ایده بد نبود. جدای از این، شهر کوئینزتاون ولینگتون Rotorua و کریست. سفر قطار به Jungfraujoch تجربه باور نکردنی بیش از حد است. 40000 مایل از مسیرهای خوبی نگهداری و 15,000 مایل نردبان از طریق مناطق کوهستانی است. آخرین اما نه کم، فراموش نکنید که برای کوک Aoraki/کوه بلندترین کوه در کشور شده. ایالات متحده، انگلستان و فرانسه، مکزیک نیز در میان بهترین مقصد است. بی مقصد مناطق استوایی به سفر و لذت بردن از با شما خانواده برخی از بهترین زمان صرف شده توسط بسیاری از افراد است که با خانواده به سر برد.

من اعتماد به نفس این تبدیل خواهد شد به علاوه بر عالی برای ما نمونه کارها رو به رشد آسیایی، آقای Berrivin افزود. توافق نیز شکل بخشی از استراتژی گسترش عمده برای بهترین غربی در تایلند; اوایل سال جاری آن می گذراند، معامله برجسته برای سه هتل ها در مقصد محبوب پاتایا و هوآ هین شامل بیش از 4000 اتاق و این ماه بهترین غربی پرده برداری از طرح راه اندازی جدید گل سرسبد ملک در بانکوک - بهترین برتر غربی Montien کنار رودخانه هتل. علاوه بر این، گروه خود مفهوم تجهی مرسوم، مد روز به بانکوک در سال های آینده معرفی خواهد شد. این هتل علاوه بر مجموعه موجود Westerns بهترین هتل ها و استراحتگاه در تایلند بانکوک پوکت و Buriram دارد. ### درباره بهترین غربی هتل &: غربی بهترین هتل & استراحتگاه مستقر در فونیکس آریزونا با نام تجاری بخش خصوصی برگزار شد هتل با شبکه جهانی 4200 است * هتل در بیش از 100 * کشور و منطقه در سراسر جهان. بهترین غربی ارائه می دهد هفت هتل مارک با توجه به نیازهای توسعه دهندگان و مهمان در هر بازار: غربی بهترین بهترین غربی به همراه بهترین برتر غربی، اقامت اجرایی توسط بهترین غربی تجهی مجموعه برتر BW و اهرام با شکوه. حالا جشن بیش از 70 سال از مهمان نوازی غربی بهترین hoteliers آن با حمایت های عملیاتی فروش و بازاریابی جهانی و قابلیت رزرو آنلاین و موبایل برنده جایزه را فراهم می کند. بهترین غربی همچنان به مجموعه صنعت سوابق مربوط به جوایز و تمجید از جمله حدود شصت درصد از مارک های آمریکای شمالی هتل گواهی مشاورین جایزه تعالی در سال 2016، اخبار سفر کسب و کار رتبه بندی بهترین غربی به همراه و بهترین غربی در برندهای بالا اواسط قيمت و اواسط قیمت هتل سه مدت سه سال در یک ردیف درآمد و بهترین غربی دریافت پنج متوالی Dynatrace بهترین طلا وب برای وب سایت هتل بهترین جوایز. بهترین غربی نیز هشت AAA/CAA مسکن شریک از جوایز سال شناخت مارک تعهد به ارائه خدمات استثنایی و ارزش زیادی به کاربران AAAs 56 میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا شد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/12/prweb13928834.htm

مکان های قابل توجه دیگر برای برخی از اهرام شگفت انگیز شده است Hawarra Saqqara Meidun لیست فرد بدرفتار ادم خودنما و ابو awash. علاوه بر زیبایی آشکار منطقه مردم به حزب مل استس به افراط در ورزش های دریایی و ماهیگیری می آیند. برخی مقصد است که با فعالیت های پر رونق در حالی که برخی ها در جستجوی آرامش سفر را دوست دارم. مکان های زیر صرفا به عنوان اولویت نویسنده فهرست شده اند. بسیاری از آنها را مناسب و در داخل بودجه و عمل به عنوان یک سفر به یاد داشته باشید، برای طولانی ترین زمان. آغازگر, Erse اول بسیار! شیرجه اپراتور وجود دارد در تقریبا در هر رفت و آمد مکرر. مواد غذایی در هنگ کنگ کلاس بالا و چیزی لطفا هر کس، آن غذاهای از اروپا آمریکا، آسیا و یا هر جای دیگری در جهان وجود دارد. شهرها مانند زوریخ ژنو لوسرن Zermatt Interlaken لوگانو لوکارنو لوسرن، سنت موریتس برن همه شناخته شده برای منظره زیبایی خیره کننده از طبیعت. تاریخی وارد فلورانس و رم میراث جهانی، پیازا مل Duomo میلان، کولوسئوم، فواره، فونتانا بلا Barcaccia و پیازا مل Campidoglio رم، سیراکیوز و Segesta سیسیل.