قابل توجه سنگ آهک جزایر و غارها هستند تعجب به ناگهان و کایاک کوچک دریا تنها راه حق را از نزدیک، هر چند گرفتن کانال های کوچکترین است و به به زیبا لاگون های مخفی که با هر قایق بزرگتر ارائه دیدگاه های فوق العاده از طبیعت در بهترین غیر قابل دسترس هستند. 

.> شما می توانید سعی کنید غواصی و زیر آبی بالای صخره های مرجانی زیبا یا کشف جزایر در کایاک یا کشتی. تازه پخته شده، این بوفه چیزی برای هر کس. این معرفی به بخش جنوبی جزیره پوکت ویژگی های بسیاری از جاذبه های بالا، شما با دادن بهترین نمایش ها و ساختمان ها و سواحل در تور نیم پرداخت راحت. برای آژانس های مسافرتی ما استفاده می شود. ادامه مطلب... شما ممکن است لا خان به شده به طور منظم و جزایر در حال حاضر چیزی و پارک ملی تورین را دیدم. اگر شما می خواهید چیزی متفاوت خصوصی منشور کرجی به جزایر فی سرعت قایق برای گروه های کوچک و بزرگ برای غواصی و شنا و غواصی را. بسته به محل رفت و آمد مکرر، شرایط آب و هوایی در روز تور و ترافیک، شما به شما رفت و آمد مکرر حدود 1 تا 1.5 ساعت پس از ترک مارینا Phuekt سلطنتی خواهد رسید. پوکت بهشت بر روی زمین است.

در کوه Samui ویلا Malakor باشگاهی و مستغلات دردار منحصر به فرد استخر مشترک تنیس و فضای باز طرح بزرگ نزدیک جاذبه های ساحل Chaweng و روستای Bophut ماهیگیر که a10 دقیقه درایو دور ارائه می دهد. ویلا 220 $ ایالات متحده یک شب با 25 درصد خاموش باقی می ماند این ماه هزینه. در بالی، ویلا Layar در مرکز Seminyak دارای اتوبوس به منطقه Oberoi و Petitenget در یک باغ زیبا سنگ حک شده وان حمام همیشه-در تماس کارکنان و شاتل انتخاب بار. ایالات متحده $356 یک شب با 25 درصد خاموش باقی می ماند این ماه هزینه. برای آخرین لحظه تخفیف بیشتر برای ویلا، رفتن به www.villa-phuket.com samui villa.com و ویلا bali.com. برای مقاصد دیگر در جنوب شرق آسیا به www.villa-finder.com بروید. بنابراین بازدید کنندگان می توانید تا 96 ساعت کاوش در دوحه و چشم انداز اطراف کویر صرف رایگان حمل و نقل ویزا در قطر از این ماه، قطر ایرویز و قطر مقامات گردشگری مسافران روادید ترانزیت آزاد ارائه. ویزا اجازه می دهد تا مسافران با layovers دقیقه یا بیشتر در فرودگاه بین المللی حمد به قطر تا 96 ساعت بین پرواز را وارد کنید. همچنین بخوانید: قطر جدید حمل و نقل رایگان ویزا می دهد مسافران تا 96 ساعت دسترسی به کشور به واجد شرایط برای ویزای ترانزیت، مسافران باید بلیط تایید برای سفر به قطر و سفر انتخاب، تایید از قطر در پرواز قطر ایرویز اداره می شود. شما می توانید برای آزاد اعمال می شود یا در خروجی یا ورودی سفر ویزا. اما مسافران سفر از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و خاورمیانه قادر خواهید بود به توقفگاه بین راه در دوحه در تنها سفر خارجی خود را بدون هزینه اضافی.

Http://travel.asiaone.com/travel/deals/hiking-tours-hong-kong-last-minute-villa-deals-island-resorts شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

برای دادن ایده از آنچه انتظار تیم Phuket.Dom سخت به بازرسی و بررسی این تورهای فوق العاده کار کرده است: از جزیره-رقص اطراف فی به cruising در چانگ Na به تلویزیون های سواری در ساحل شرقی این جزیره و بیشتر, شما قطعا چیزی برای سلیقه شما در لیست ما را از تور بهترین 10 در پوکت پیدا کنید. ادامه مطلب... وب سایت می گوید که می خواهد به پوکت در 17.00. اگر شما سفر به جزیره مرجانی و ویلا جزیره توسط کرجی، مقدار زیادی از زمان برای لذت بردن از این paradises جزیره گرمسیری برجسته کنید. را شنا منحصر به فرد از طریق تونل را وارد تالاب با mangroves و ساحل. شما می توانید پیوستن به تور مربی و برخی از دوستان جدید یا کتاب گشت خصوصی، طعم محلی جزیره زندگی یا استراحت با برخی از خرده فروشی و ماساژ درمانی، بازدید از جزایر دور در دامان لوکس یا چک کردن بهترین آنچه بلافاصله در اطراف شما در دسترس است؛ بنابراین انتخاب زیادی وجود دارد! انتخاب از شما رفت و آمد مکرر با اتوبوس مطبوع مینی سلطنتی مارینا پوکت یا Krabi قایق مرداب 07:30 صبح – خروج از دفتر را در شمع مارینا پوکت سلطنتی یا Krabi قایق مرداب یارو "مرداب" – یک استراحت کوتاه در نیمه راه به جزایر راب. قابل توجه سنگ آهک جزایر و غارها هستند تعجب به ناگهان و کایاک کوچک دریا تنها راه حق را از نزدیک، هر چند گرفتن کانال های کوچکترین است و به زیبا لاگون مخفی است که غیر قابل دسترس توسط هر قایق بزرگتر, ارائه نمایش فوق العاده از طبیعت در بهترین.