ادویه های کاری، میوه می لرزد، سیب زمینی سرخ کرده هم بزنید، ماهی های تازه ساخته شده راه عدد بیانتها و معتنی--و این فقط آغاز است.

گیاهی آب مشخصه های تایلندی است. در طول دهه گذشته یا بیشتر، محبوبیت گلف در تایلند تشدید است; بازی هر دو Thais محلی و بازدید گردشگران خارجی ها و مهاجران. در سپتامبر 2006 خارجی ها سه در بمب گذاری در گاو کوهان دار کلاه کشته شدند. تایلندی معابد معروف به خفاش درخشنده با طلا و به راحتی قابل شناسایی با خود مزین، سقف های تیز و multicoloured همه جا حاضر هستند و راهب نارنجی robed تبدیل شدن برای مدت کوتاهی به طور معمول سه ماهه فصل بارانی، مراسم پاساژ رایج است برای مردان و پسران جوان تایلندی. 2011، انگلیسی اجباری در اکثر مدارس اما در مدارس دولتی و بزرگترین شهرهای بزرگتر است اگر چه در مناطق روستایی تایلندی کمی در آمده. ادویه های کاری، میوه می لرزد، سیب زمینی سرخ کرده هم بزنید، تازه ماهی ساخته شده راه عدد بیانتها و معتنی--و این فقط آغاز است. Chofah — birdlike دکوراسیون در پایان سقف معبد. شاید معروف ترین خانه روح در تایلند Erawan حرم در بانکوک است که هتل Erawan محافظت، هم بزرگ هایت Erawan - ساخته شده در سال 1956 در زمین اعدام سابق - است و در حال حاضر یکی از محبوب ترین و شلوغ ترین زیارتگاه در شهر است.

40% * از مسافران جهانی است که برای کسب و کار سفر امسال، 46% * فکر آنها سفر خواهد شد حتی بیشتر برای کسب و کار در 2017. بیش از سوئیت های کسب و کار و ارائه پاورپوینت، 49% * از مسافران کسب و کار در حال حاضر گسترش سفر کسب و کار خود را برای بیشتر لذت بردن از مقصد، در حالی که سه چهارم (75% *) قصد انجام این کار یکسان و یا بیشتر در سال آینده. دیگر زمان از دست رفته و یا ناراحتی حرفه ای دیده می شود, سفر کسب و کار به طور فزاینده ای به عنوان فرصتی برای گسترش افق، الهام بخش و پیشرفت در حرفه مینماید. طوری که 30% * از مسافران را حتی قبول کار پایین تر به پرداخت اگر آنها می تواند سفر بیشتر برای کار بوده! 3-اشتها به کشف جهان کشف شده است بسیاری از مکان های ناشناخته و وعده 2017 به مسافران آزاد اکسپلورر درونی خود را هرگز مانند قبل. 45% * طرح به کارآفرینی در انتخاب خود را از مقصد در سال آینده در حالی که 47% * می خواهم برای کشف گوشه و کنار جهان که به هیچ یک از دوستان خود شده اند. که آیا آن را به روستا از راه دور کوه نوردی یا پیدا کردن سنگ مهمان خانه در طرف دیگر آهنگ، ما در حال دیدن شواهد همه دور اشتها رو به رشد به محیط های ناشناخته به یک روش معتبر. 56% * از مسافران می خواهم به انجام سفر مستقل تر در 2017، روند در آذرماه میان کسانی از برزیل، هند، ایالات متحده، چین و تایلند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

در حال حاضر به پایین B540 هر روز است." آقاي Sompoch Sukkaew وکیل ارشد Patong سرگرمی کسب و کار انجمن ربا در پوکت، گفت در ژانویه سال 2016 که سرگرمی کسب و کار رنج می برند. کلی هزینه کم سفر در تایلند خود کشور ایده آل برای هزینه بهره وری گردشگران فکر می کند. هم وجود دارد برخی از آبجو محلی ارزان تر. این شهرها زیادی نیز ارائه و چیانگ مای هون سلام کخ Samui پاتایا/شانگهای و پوکت. غذای تایلندی برای به اشتراک گذاری به معنای. هدایت روشنی از اتوبوس های cheapish و غیر دولتی و پول خود را به کمربند پول و یا یکی دیگر از جای رسیدن سخت باشید. مردم تایلندی استادکاران و می درخشد استعداد خود را از طریق در دست حک شده چوبی اقلام موجود برای خرید در تایلند.